Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 + 3 napos terhes vagyok,...

Eszenyi Zsuzsa kérdése:

35 + 3 napos terhes vagyok, és egész nap kemény a hasam. Szedem a MagneB6-ot, de állandóan feszül, és kemény. Mitől?

Figyelt kérdés
Mindent betartok amit javasoltak, nem emelek, nem erőltetem meg magam.
2012. okt. 10. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Csak saját tapasztalatot tudok írni. Mióta befordult a kicsim három hete, azóta ha 2 percnél többet megyek, akár a lakásban, már feszül a hasam és kemény nekem is. Így naponta csak 1x vagyok hajlandó bárhová is kimozdulni, mert rendkívül kellemetlen.

Én ma fogom elkezdeni a Magne B6-ot, ha a dokim engedi, és bízom benne, hogy egy darabig segít.

31+3 hkm

2012. okt. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is szenvedek pár napja ettől. Éjjeli pisifelkeléskor mindig olyan kemény a hasam, mint a kő, de már napközben is többször érzem. Én magnesolvot iszom, de már a max adagot, ezt már nem tudom növelni.

Én sem értem, mitől, picurkám mocorog.

Utánaolvasgattam a régi kérdésválaszoknál, és ott is írta valaki, hogy 30.héttől így érzett, és a kiírt napon szült.

Szóval lehet, hogy normális?!?!


Hátha valaki ír valami okosat...

2012. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

32 hetes vagyok

2012. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első voltam: a nőgyógyászom Magnerot nevű bogyót írt fel, és 2x1-et kell szednem belőle. Az első két szem után óriási javulás. Éjjel se volt feszülés, este simán mosogattam, ami az utóbbi hetekben már rémálom volt, szinte csak könyökölve bírtam csinálni.
2012. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Magnerotot én is szedtem, de nem láttam változást. Én is arra gondolok lehet természetes ez a keményedés, de az igazat megvalva, sokszor elég kellemetlen. Írjatok ha van valami fejlemény :) 35+5 hkm
2012. okt. 12. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!