Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. napon mennyi volt a...

28. napon mennyi volt a hcg-szintetek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 63 volt. Utána két napra rá 80. Majd rá 3 napra 161. Két nap múlva meg 160. Kémiai terhesség volt, nem maradt meg a baba, és 5+3 hetesen elment:(
2013. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Neked mennyi, kérdező?
2013. aug. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1906. Nem túl magas? Sajnálom, ami veled történt.
2013. aug. 22. 14:46
 4/16 anonim ***** válasza:

Elvileg nincs túl olyan, hogy túl magas.

Akár ikrek is lehetnek, mert ez tényleg egy szép magas szám:) nagyon gratulálok:)

Ezen az oldalon vannak referencia értékek, és kalkulátorok is. Hogy hogy voltál vérvételen? Önszorgalom? Mész két nap múlva?

[link]

2013. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
magánlaborban voltam, mert az sztk doki nem vett komolyan, hogy túl hamar pozi lett a tesztem. mivel bejött közben aug 20, így a 33. napon mentem megint, annak holnap lesz eredménye.
2013. aug. 22. 15:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Esetleg korábban volt a PÉ? Én is magánúton nézettem amúgy. Legalább így felkészültem arra, hogy ez a baba nem fog megmaradni. Jobb volt így, mint hirtelen azt tapasztalni, hogy elönt a vér. Így legalább tudtam.
2013. aug. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a dokit, szte is korábban volt. És teljesen jó a mennyisége, ne idegeskedjek.
2013. aug. 22. 16:53
 8/16 A kérdező kommentje:

jársz még erre?


33. ciklusnapon 2414 lett. Az nagyon kevés növekedés, ugye? Meg picit barnázom :(

2013. aug. 25. 06:19
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát elvileg 72 órán belül duplázódnia kell. Ennek anno én alaposan utánajártam.

De mivel elég magas számról indultál, ilyenkor elképzelhető, hogy esetleg ketten voltak, és most már csak egy fejlődik tovább. El se hinnéd hány terhesség indul így, csak erről nem tudunk. Rengeteg külföldi fórumot, oldalt elolvastam a témában, amikor én is ebben a cipőben jártam.

Ezt a táblázatot töltsd ki, ez egy kalkulátor.

[link]

Fognak még hcg-t nézni?

Barnázgatásra kaptál utrot? Igyál nagyon sok vizet, mert az növetlheti a hcg termelést, illetve pozitívatn hat a progira is. Oda-vissza erősítik egymást. Nagyon szurkolok, és még ne keseredj el!

2013. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

hcg-t nem doki nézette, magamtól mentem, nem tudom, érdemes-e még. csütörtökön voltam ultrahangon, egy petezsák látszott szikholyaggal. barnázásból azóta vérzés lett, dokinál nem voltam, anyámnál vagyunk és itt nincs... Meg nem hiszem, hogy tud segíteni, utrot sajnos nem tudom szedni, mert szoptatok, meg egy kemény tapasztalat megtanította nekem, hogyha menni akar a baba, hadd menjen minél hamarabb :(


te mit csinálnál a helyemben? arra gondoltam, hogy kedden mennék dokihoz, nézze meg, rendben lezajlott-e a vetélés.

2013. aug. 25. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!