Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mai napon az orvos egy...

A mai napon az orvos egy véralvadékot észlelt a méhszájban valamint egy polypusnak látszó képletet! Ha volt valakinek ilyen, mi volt a teendő vele?!?

Figyelt kérdés
Ma voltam 12. hetes UH. Vizsgálaton, előtte az orvos megvizsgált, mert ez még nem történt meg! Tavaly októberben voltam rákszűrésen ott minden rendben volt! Nagyon megijedtem ahogy láttam, hogy a műszer is véres volt! A babával úgy néz ki minden rendben! Nagyon aggódom, azóta is sírok! A válaszokat előre is köszönöm!

#méhszájpolip #terhességi polip
2013. júl. 30. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem előtte fedezték fel és kiszedték-rutinműtét.

De hogy terhesen mit csinálnak vele azt nem tudom-de így biztos nem zár rendesen. Doki mégis mit mondott?

2013. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az orvossal nem beszéltél?
2013. júl. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is volt mindkét terhességem alatt polipom, ráadásul mindkettő rossz helyen és piszok gyorsan nőttek (a fertőzésveszély miatt mindig le-lecsíptek belőle, ha túl hosszú lett). A lecsípett darabokat mindig vitték további vizsgálatra, hogy ne legyen baj, de szerencsére mindegyik jóindulatú volt.

Nekem a doki azt mondta, hogy terhesség alatt nem szedi le őket, mert az enyémek méhen belül tapadtak és a méhszájon át lógtak ki (elnézést a gusztustalanságért) és félt, hogy beindítja a vetélést/szülést.

Egyik fiamnak sem lett semmi baja, csak én aggódtam magam halálra, mert a polipok naponta többször is vérezgettek (wc-zés, tüsszentés, köhögés, lehajlás miatt). A terhesség vége felé már folyamatosan véres folyásom volt. Kínomban azon viccelődtem, hogy több betétet használok terhesen mint amúgy.

Végül a szülés közben mindkét alkalommal maguktól leváltak, nem volt velük baj, nem igényeltek további kezelést.

2013. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Orvos azt mondta lehet ,hogy terhességi polip! Leecsetelte és 3 nap múlva vissza kell mennem kontrollra! De igazából nem fűzött hozzá semmit! Annyit mondott, hogy így kenetet sem tud akkor levenni! Én nagyon megijedtem a terhességem kezdetén volt kisebb barnázás amire kaptam is Duphastont! De ilyen véralvadékot még menzim idején sem láttam! Első válaszadótól kérdezném: Mit mondott a doki mitől lehet ez?
2013. júl. 30. 17:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Artalmatlan dolog. A terhesseged elejen is ez okozhatta a verzest. A verzesek kozul ez a legkevesbe rossz. Tenyleg csak annyi a gond vele, h max verezget es amig nem tudni, h ez, addig folos aggodas van. Ha tudjak lecsipik.
2013. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Emlékeim szerint csak annyit, hogy előfordul.
2013. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De pénteken talán nyugodtabb leszek a kontroll vizsgalat után! Majd megírom mi történt!.....
2013. júl. 30. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a második terhességemnél vette észre a doki. Csak legyintett, de minden vizsgálatnál megnézte, hogy nőtt-e. Nekem szerencsére nem vérzett. A tervezett 3. gyerekem fogantatása előtt leszedettem. Rövid egy napos altatásos "rutinműtét" - mármint a dokinak. Ki is kapartak, de semmi fájdalmam nem volt utána, alig véreztem, nem volt vészes.

Azóta (kop-kop-kop) nincs semmi... bár azt mondják, kiújulhat.

Egyébként ártalmatlan dologról van szó, nagyon-nagyon ritkán rákosodik el. Majd szülés és szoptatás után sztem vetesd le és megnyugszol.

2013. júl. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!