Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hason alvó kismamák, hogyan...

Hason alvó kismamák, hogyan szoktatok rá az oldal alvásra?

Figyelt kérdés
Világ életemben félig hason aludtam.Az egyik lábam kinyújtva a másik pedig felhúzva,eddig nem volt kényelmetlen de mostmár 12 hetesen kezd néha kényelmetlen lenni.Sosem tudtam az oldalamon aludni,ti hogyan szoktattátok rá magatokat?
2013. aug. 22. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű! Muszály volt! :D Utáltam az éjszakákat. Alig aludtam valamit a 7-8 hónap alatt! De a szoptatós párna nagy találmány! Ugy aludtam jókat, hogy a két lábam közé beraktam, még egy kicsit félre is tudtam fordulni...
2013. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 málna_ ***** válasza:
Én még mindig úgy alszok hason, ahogy Te is írtad, nekem nem kényelmetlen, pedig már 20 hetes vagyok.
2013. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nehezen, de muszáj volt. Szoptatás alatt sem tudtam hason aludni, összesen közel 2 évig, azóta nagyon jól esik a hason alvás :) Kiélvezem amíg lehet, tervben van a kistesó :)
2013. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is félig hason aludtam. Egyik lábamat feljebb toltam és az alá bepakoltam a takarót. Na így tudtam aludni mert az oldal alvás nagyon nem ment. Azt hittem, hogy megszülők és végre tudok hason aludni de akkor meg a cicim miatt nem tudtam. :(
2013. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ezt a szopi párnát majd kipróbálom.Én is így alszom még,csak mikor lefekszem picit már fészkelődni kell,hogy kényelmes legyen.De fel akarok készülni arra,hogyan fogom erre magam rászoktatni:/ amúgy is egy rossz alvó vagyok.
2013. aug. 22. 18:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Még nagyon az elején vagy :) majd a vége felé nem elég, hogy nem lesz kényelmes de mindenhol fáj. Ha éppen elalszol akkor pisilni kell. Fordulni nem tudsz a nagy hasad miatt. Én néha úgy éreztem magam mint a partra vetett bálna. Mindegyik fordulásnál felkeltem. :) Ja és ha ez nem elég akkor mikor már nem szedtem magnéziumot, majdnem mindig begörcsölt a vádlim. Hát mit ne mondjak nem sírom vissza azt az időszakot :)
2013. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én még mindig a hasamon alszok, vagyis úgy ahogy te is írod kérdező, egyik lábam felhúzva a másik kinyújtva. de én nem szoptatós párnát használok hanem a sarokgarnitúra egyik háttámla párnáját huzat nélkül. a felhúzott lábam alá és félig a hasam alá húzom és nagyon kényelmes tud lenni. amíg a pici nem mozgolódik hogy kényelmetlen neki addig nem fordulok az oldalamra, de akkor is egy kicsi párnával megtámasztom a hasam különben feszül. háton sose bírtam aludni, most meg pláne nem hogy 2 hónapja fáj a derekam minden délután pedig nem erőltetem meg magam.

32 hkm

2013. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én kaptam kölcsön egy párnát, amit direkt emiatt vett meg a barátnőm anno magának. Olyan, mint egy kispárna, csak hosszú, és baromira ki van tömve. Imádom! Erre felteszem az egyik lábam, ölelem, nekitámasztom a hasamat, ha kell a fejem alá vagy a térdem alá is be tudom rakni.

Magamtól biztos nem vettem volna, de örülök, hogy kölcsönkaptam. :)

2013. aug. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szoptatós párna..csak azzal tudtam aludni!! Szinte már benőtte magát az ágyunkba.Aztán azt gondoltam,hogy szülés után majd happy lesz...aha..gondoltam..a cicijeim mint a görögdinnye..de ezzel a párnával nagyon jó
2013. aug. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

12 hetesen olyan nagyon nem hiszem hogy kényelmetlen lehet én a 23. hétig tudtam hason aludni pedig nem volt kis hasam és most sincs az. Oldalt is tökéletesen tudok eddig nagyon jókat alszok éjjel a vádlim mondjuk nekem is begörcsölget néha. Boldog baba várást

35 hkm

2013. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!