Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetéléskor érzett fájdalom...

A vetéléskor érzett fájdalom (görcsök stb) hasonlít a szüléskor érzett fájásokhoz?

Figyelt kérdés
A koleganőmnek elment az első babája de a második egészségesen jött a világra. Ő mondta nekem hogy amikor elvetélt ugyanúgy fájt neki mint a szülés. Először ritkábban fájt a hasa aztán már folyamatosan. Lehet ebben valami ráció?? Előre is köszönöm a válaszokat:)
2009. okt. 29. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindkét esetben méhösszehúzódások vannak, természetes, hogy hasonló érzés.
2009. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pl. semmit nem éreztem, csak elkezdtem vérezni.
2009. okt. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 órát vajúdtam egy 8 hetes babával. :( Eklőször 20 percenként, ha fájt, az utolsó 3 órában meg 3 percenként, majd folyamatosan, néhány másodperc szünettel éreztem a méhösszehúzódásokat. Közben a végbelem majd ki akart szakadni... és a földön fetrengtem, és a párom kezét szorítottam...

szóval, lehet hasonló, igen.

De attól is függ mennyit fejlődött a baba, mert ha még fiatal a terhesség, és vékonyka a méhnyálkahártya, akkor könnyebb a vetélés.

2009. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!