Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit híztatok a terhességet...

Mennyit híztatok a terhességetek, terhességeitek alatt? Csak egy felmérés!?

Figyelt kérdés

- kor

- hányadik baba

- kezdő súly

- szülés előtti súly

- melyik trimeszterben híztatok a legtöbbet

- mikorra sikerült lefogyni


Köszike :)


2013. aug. 22. 19:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én nem a szerencsés kategória vagyok:) Nos, 20 évesen szültem a kisfiam, 55 kg voltam, mikor várandós lettem, 80 kg, mikor szülni mentem, és 72 mikor kijöttem a kórházból (pedig a baba cirka 4,5 kg volt). Hiába szoptattam, én magamtól egy grammot sem fogytam. Kemény diétával letornáztam a súlyomat úgy 2 év alatt 58 kg-ra (ugye a két év azért ilyen sok idő, mert belőle 10,5 hónapot szoptattam, és a sportot sajnos mellőztem). Mégis, mikor elkezdtem a gyerkőc 3 éves korában dolgozni, visszaugrott pár kg (jó kis esti vacsorák). Így, 25 évesen, 64 kg-val lettem babás, most vagyunk 19 hetesek, és 5 kg-t híztam. Nem mondom, hogy aggódok, de igyekszem jobban odafigyelni a dolgokra:) Illetve azt sajnos nem tudom, hogy melyik trimeszterben híztam anno a legtöbbet, de sokáig gyötört a hányás az elején, akkor nyilván nem, de amikor az hányingerré szelídült, akkor bizony kajával csillapítottam...
2013. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25 évesen szültem, 55 kg-mal indultam. Nagyon vizesedtem, kb. 16 kiló szaladt fel rám, de mind le is ment. A víz hamar távozott a szervezetemből, a többi pedig pár max. fél év alatt eltűnt.
2013. aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én még ugyan nem szültem, de már csak 5 hét van

kor: 20 első baba eddig 9 kilót híztam mind a 2 trimeszterben.

a harmadik trimeszterben még nem híztam semmit 28. hét óta tartom a 9 kilót és remélem tartom is a végéig. 35 hetes kismama

2013. aug. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

kor: 30

első baba

kezdő súly: 92 kiló

szülés előtt 97 kiló

szülés után 84 kiló voltam

Nem voltam diétán nem is diétáztam. Egyszerűen nem tudtam nagyon enni, mert a kisfiam a gyomromba feküdt végig főleg a vége felé.

2013. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

21 éves voltam, első baba, 57, 70, az utolsó trimeszterben, a baba féléves korára már 4 kiló mínuszban voltam (53 kiló)


24 éves voltam, második baba, 53, 75, végig nagyon vizesedtem, a baba 3 hónapos korában voltam újra 53, a későbbi fél évben további 3 kiló ment le. Ez 3 éve volt, azóta is tartom az 50 kilót.

2013. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindkét terhességemnél 9 kilót. Elsőnél 23 voltam, másodiknál 28. 59 kilóval kezdtem, a harmadik trimeszterben jött fel a legtöbb. 2 hete szültem, jelenleg 57 kiló vagyok. Első terhességnél szintén 1-2 hét alatt lement minden.
2013. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!