Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? Sziasztok rengete...

Mitől lehet? Sziasztok rengeteg pattanás jön ki rajtam! Ritkán szokott lenni de ezek nagyobbak is és fájnak is nagyon rendszeresen tisztítom az arcomat ezért nem értem lehet a hormonok és ez meddig fog tartani 10 hetes kismama vagyok!

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 11:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez a hormonok miatt van!!Sajnos vannak olyan peches kismamák,akiknek az arcát elcsúfítja a terhesség.Szerencsére nekem nem voltak ilyen gondjaim,de mondta a védőnőm még a terhességem elején,hogy ha pattanásosodni fogok akkor ne lepődjek meg,mert az a terhességtől lesz.Viszont jó hír az,hogy állítólag a szoptatás alatt megszépül az arc,eltűnnek a pattanások.

2013. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!