Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama/anyuka...

Van itt olyan kismama/anyuka akinek már a terhesség 4. hetében voltak terhesség jelei menstruáció kimaradásán kivül? Milyen tünetek voltak?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Te most beleszámoltad azt a 2 hetet is amíg csak gondolat volt a baba? és úgy érted a 4 hetet?
2013. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A kimaradás környékén úgy görcsölt a hasam, mintha meg akarna jönni. De ez volt minden. Nekem a tünetek inkább a 6. hét után jöttek.
2013. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
azt nem számoltam bele
2013. aug. 22. 12:50
 4/18 anonim ***** válasza:

Sűrűn kellett pisilni mennem, és érzékenyek voltak a melleim, plusz én magam is...:D

De mindenkinél mások a tünetek.

2013. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

1 ső vagyok:

pokoli mellfájás és érzékenység kb. 6-7 nappal a menzes várható időpontja előtt!!!! és fájt a fejem is rohadtul az is olyan 5-6 nappal a menzi előtt... ezek voltak.. :) illetve 9-10 nappal előtte volt pici vérzésem- gondolom ez volt a beágyazódási jel!

2013. aug. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mellfájdalom, hasszurkálás, nyilalló érzés az ágyékomban, fáradékonyság, hányinger.

Mindezt a kimaradt menstruáció előtt napokkal már éreztem. Összekeverhetetlenek voltak ezek a tünetek a menstruáció előtti tünetekkel.

2013. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A mensi előtt már kb. 4-5 nappal hányingerem volt és rettentően érzékenyek voltak a mellbimbóim.

A teszt már csak megerősítésnek kellett, mert egyébként teljesen biztos voltam, hogy terhes vagyok. Mensiszerű tüneteim nem voltak.

2013. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Elkezdett megduzzadni a mellem.
2013. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Néztünk egy filmet a férjemmel, amit már legalább 10-szer láttunk, és a végén elbőgtem magam. 1 hét múlva pozitív lett a tesztem.
2013. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Pokoli fejfájás, gyengeség, cicifeszülés, alhasi görcs. 23 napos ciklussal én már tudtam, hogy összejött a baba :)
2013. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!