Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 39. hétbe léptem, és minden...

A 39. hétbe léptem, és minden áldott nap belefutok bevásárlás stb során ismerősökbe, akik felteszik az amúgy választ sem érdemlő kérdéseiket, pl.: egyben vagytok még? Csak engem zavarnak az emberek kérdései?

Figyelt kérdés

Falra mászok tőlük, és szívem szerint agyoncsapnám őket. Csak én vagyok idegbajos, vagy mást is idegesítenek ezek a kérdések?


(Ennél jobban azt utáltam, mikor megszületett az első fiam és mindenki azt kérdezte, hogy szopik-e? Kinek mi köze a mellemhez??)


2008. jún. 30. 21:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Kicsit viccesen, ez kb. hasonló kérdés, mint a "..fodrásznál voltál??". Ha látja, minek kérdezi?? De ezen ne hergeld magad!!!
2008. jún. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

...és zárva volt.... :(((

Nem hergelem, hergelődik az magától...:) meleg van, kibújhatna már a manó mert egyre hisztisebb vagyok ...

2008. jún. 30. 21:31
 3/29 anonim ***** válasza:

Ne törődj ezekkel az emberekkel! ("megjöttél?"-ez is vicces)

Én mostanában azokat az embereket kedvelem amúgy, akik nagyon okos tanácsokkal látnak el, pedig ők még nem is voltak terhesek soha. Nem érdekel mit mondanak, fülemen be, aztán ki. Legyél türelmes!!! Hajrá :) 16 hetes kismami

2008. jún. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló vagyok. Azért lehet, hogy sokszor nem is gondolják végig amit kérdeznek, csak egyszerűen úgy érzik, hogy így segítenek neked... Még mindig jobb, mint ha vmi bunkóságot mondanának! De legalább odafigyelnek rád! :-))
2008. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagyok egyedül,de jó!

Tőlem meg mindig azt kérdezik,hogy biztos avgyok-e benne,hogy nem ikrek,mert hát mekkora a pocim...

Hülyét kapok tőlük...

Bárhova megyek beleszaladok egy jóindulatú marhába,aki ilyeneket kérdez.

A kedvencem,a hogyan bíord ezt még című kérdés...

Nehezen,vazze,hát hogy!

Te vagy az Judy?:)

40 hetes kismami

2008. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Én :)))))
2008. jún. 30. 21:59
 7/29 A kérdező kommentje:

És az ikres is jó kérdés, azt is hallottam néhányszor.

Szerintem akkor tanfolyamot indítottak nem terheseknek, a HOGYAN KÉSZÍTSÜK KI A TERHES NŐKET címmel, ahol válogatott hülye kérdéseket tanítanak.

A kéretlen jótanácsokat sem bírtam mikor megszületett az első kisfiam, mindenki mindent jobban tudott.

(párom egy boltban dolgozik itt a kerületben, így a környéken mindenki ismer, így elég sok hülyeséget hallgatok naponta) De legalább még a rémtörténeteiket nem kezdték el, mert az elsőnél abban is volt részem. Aztán mikor rájöttek, hogy ezek után sem rettegek a szüléstől felhagytak vele.

2008. jún. 30. 22:03
 8/29 anonim ***** válasza:

Jajjjjjj de jó hogy nem csak engem idegesítenek az efféle kérdések!! Még csak a 15. hetet taposom de már most jönnek a keleti bölcsességek ezerrel:D

A kedvencem: Ki fogod tudni hordani a gyereket? (vékonyabb vagyok az átlagnál), egyszer lehet, hogy azt kéne válaszolnom, hogy nem, csak úgy kíváncsi lennék a reakciókra. Ehhez kapcsolódik: Eszel te rendesen? bahhh, most hiába magyarázom nekik, hogy minden nap feleszem a hűtőszekrényt, néznek nagy buta szemekkel, értetlenül, ez még a kérdésnél is jobban idegesít.

Hasonlóan idegesítő: miért nem mész el ilyen meg olyan szűrésre 50-100 ezer forintért, miért nem használsz ilyen meg olyan kenőcsöt / terméket (és tényleg, általában azok kérdezik, akik életükben közelről nem láttak gyereket:))

Még egy rémkérdés, amivel tuti összefutottatok már, ez mindig kicsapja nálam a biztosítékot: Bírni fogod a szülést? mert nagggyon fáááááj.

Ha nem mondják, sose jönnék rá:) + most őszintén: van más választásom??

Elegem van a riogatásokból, legszívesebben elköltöznék egy lakatlan szigetre a terhességem idejére:)

2008. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

tényleg idegesítő!

nekem az volt a legjobb mikor toltam a kocsiban a 3 hetes babát.mire a kérdés:csak nem megszültél? ő a te gyereked?

nem nem szültem még meg!a szerencsekeréken nyertem a gyereket...

na erre nézett az illető nagy szemekkel!mire ő:most viccelsz?ja!és ne akadjon ki az ember!!!

vagy a másik:nahát milyen szép baba!hogy hívják?mondom én:Gréta! mire a nő:szép név!és kisfiú vagy kislány?...

2008. jún. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Néha tényleg borzalmasak az emberek.Nekem állandóan a hasamat tapizzák és azt kérdezgetik nem e ikrek mert nekem is nagyon nagy pocim van.A legjobb a drága anyósom volt

-Mekkora cipőt vegyek a babának?-

hát mekkorát mégis 38asat :D:D nem?úr isten meglesz a bab és elbújok a világ elől a babómmal és a férjemmel az tutti :D

2008. jún. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!