Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion 100D tablettat hasznalt...

_mangó_ kérdése:

Klion 100D tablettat hasznalt valaki terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

Azt irja a papir hogy a terhesseg elso 12 heteben nem alkalmazhato, hat en ma vagyok 12 de ez nyilvan nem pontos, +- par nap.

Az orvos ezt irta fel de igazsag szerint nem tudom hogy szedhetem e, ugyeleten voltam zoldes folyassal, mert en legkozelebb kedden jutnek el orvoshoz. Termeszetesen kikertek maguknak, hogy ez nem sulyos, csak az az igazsag hogy hetfon holyaghurutot allapitottak meg, kaptam gyogyszert, a viszketes es egetes nem mult el, tegnaptol pedig van ez a folyasom. Kenytelen voltam elmenni mert nem akartam hogy gond legyen.

Volt aki szedte a terhesseg alatt? Azt mondta az orvos vagy bevalik vagy nem.

Hivatalosan 12+2 hetes vagyok, a crl ma 54 mm volt.

Elkezdhetem hasznalni ezt a kupot? Vagy az se biztos hogy gomba es akkor megint feleslegesen hasznalom? Varjak keddig amig eljutok az orvosomhoz, ahol meg mintat is vesznek es tuti kiderul mi a bajom?


2013. aug. 24. 16:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es bocsanat elirtam nem tabletta hanem huvelykup.
2013. aug. 24. 16:22
 2/9 B.Nikol ***** válasza:
Kedves kérdező! Én használnám a Klion D100 mert nekem is hatásos volt, bár én átlátszó folyásra kaptam, kicsit sok volt! Én 30 hetesen használtam, de előtte is kellett Klion kúpot használnom másik fajtáját, szintén folyás miatt! Ha zárt vagy akkor nem ártasz vele a babádnak! Szerintem nyugodtan helyezd fel (ne túl mélyre, nehogy megsérts valamit) azt írták, hogy hány napig, mert én 5 napig használtam esténként! Ne aggódj nem lesz baja! Remélem segítettem!
2013. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat en is féltem a használatától de többet ártunk ha hagyjuk elharapozni a fertőzést. Nekem volt gomba es baci is, lenyegében az egész terhességet végigkisérte. Hol a kliont hol mást használtam szerencsére egészséges hét hónapos babám van.
2013. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En 20 hetesen kaptam kliont, es eleve nekem rossz tapasztalatom volt vele. Raadasul a nodoki aki felirta tudta, hogy kozben holyaghurutra augmentint szedek, de nem foglalkozott vele. Egy gyogyszertaros ismerosunk figyelmeztetett, hogy a kettot egyszerre neszedjem, mert teljesen legyengiti a szervezetemet, ezek ugymond eros gyogyszerek. Raadasul a nodoki nem volt hajlando tenyesztest csinalni, csak hasrautesre irta fel. Osszessegeben en jobbnak lattam ha nemszedem, kaptam ra mas gyogyszert-az akkori nodokimat lecsereltem-es tokeletesen meggyogyultam klion nelkul is.


35hkm

2013. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyebkent en biztos megvarnam a keddet, es tenyesztes nelkul nem raknam fel a kupot.

(Elozo)

2013. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak panaszaim és csináltam ma candida gyorstesztet, hogy hátha az, és akkor már egyszerűbb a megoldás, és szépen mutatta, hogy igen. Szóval ha gombára gyanakodsz, akkor nagyon javaslom. DM-ben lehet venni, jó borsos az ára 3500 Ft körül volt, és 3 féle gombát képes kimutatni. (Nyaral a dokim és 1 hét múlva megyek hozzá, addig sem akartam kezeletlenül hagyni, de majd megemlítem neki, hátha csinál még tenyésztést.)Jobbulást!
2013. aug. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 13 hetesen kaptam először!De utána is kellett még használnom 2szer!Nem volt semmi gond belőle!Nyugodtan használd!

37hkm

2013. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is most használom. 15 hetes vagyok, de 12 hetesen is használtam. Egyetlen problémám vele, hogy hiába vizezem, így is kemény és egész éjjel nyom, de reggelre felolvad. Nálam mindig erős sárgás folyással távozik, de hatásos, csak, mint kiderült valami bacim van, ami miatt folyton visszatér a hüvely fertőzés is, szóval én pluszban napi 4db. szemicilint is szedek. :-) jobbulást!
2013. aug. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, ma este elkezdem, nem hagy nyugodni ez az egeto viszketo erzes, raadasul annyira erzekeny ott lent most mindenem, es ugye van ez a folyasom is. Mindegy hogy teszek e betetet be vagy csak bugyi van, akkoris irritalja ez a folyas a lenti dolgokat. :)

Ugyhogy elkezdem ma hasznalni, remelem segit.

Koszi a valaszokat boldog babavarast mindenkinek!

2013. aug. 24. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!