Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vann itt olyan, aki a terhessé...

Vann itt olyan, aki a terhessége alatt több hetet; vagy akár több hónapot is kórházban töltött? Hogy bírtátok ki?

Figyelt kérdés
Ott lebeg felettem ez a lehetőség és el sem tudom képzelni, pedig, hogy megmaradjon a babám sok mindenre képes vagyok...
2013. aug. 25. 07:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a "vann" miatt, természetesen csak " van" mielőtt bárki kötözködne.
2013. aug. 25. 07:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem még az elején kellett, igaz, csak 2 hetet. Én akkor annyira aggódtam, hogy talán kicsit örültem is neki, hogy ott "biztonságban vagyok", vagyis ha baj van, kéznél a segítség. Olvastam sokat, zenét hallgattam, neteztem, pihentem, nem volt annyira vészes, és többé-kevésbé normális szobatársaim is voltak. Ne aggódj, bár nem könnyű, pláne hosszú távon, de ki lehet bírni!
2013. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én majdnem négy hetet töltöttem kórházban.Igaz csak a végén.Az első éjszakát végig sírtam,h én nem bírom itt majd ki,aztán egész jó lett a helyzet.Mindig jöttek a látogatók,a szobatársakkal is jó barátságot kötöttem ,mindent meg lehet szokni.Simán kíbirod te is főleg ha a kisbabádról van szó.Nekem ez rengeteg erőt adott. Hozzáteszem elótte életemben egy percet sem töltöttem kórházban.
2013. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!