Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelesnel 8,7 ertek...

Cukorterhelesnel 8,7 ertek mire utalhat?

Figyelt kérdés
jo vagy rossz?
2013. aug. 25. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ehgyomri, akkor magas, ha a 120 perces akkor jo.
2013. aug. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
erre felénk 8ig jó, aztán diétázni kell ennyi ha magasabb, de nem jelent rosszat , csak oda kell figyelned. boldog babavárást!
2013. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a 2 órás érték 7,8-ig jó. Szerintem erre már diétát fognak neked kiírni.
2013. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha babát vársz, akkor arra utal, hogy terhességi cukrod van! Nem vészes, de foglalkozni kell vele! Nekem anno 7,2 volt és nagyon oda kellett figyelnem, hogy mit eszem és mennyit. És minden hónapban kellett mennem ellenőrzésre, kontrollra. Szerencsére a diétával csökkent a cukor. Neked viszont tuti, hogy keményen diétáznod kell, meg kell látogatnod egy dietetikust, aki segít majd összeállítani a diétát. Inzulin még nem kell, annyira nem vész, de foglalkozni kell vele, különben ártasz magadnak is és a babának is!
2013. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
120 perces eredmény lehet gondolom, annak is magas. Nem borzalmasan magas, de az. Amíg nem találkozol dietetikussal vagy a nőgyógyászoddal, addig is hagyd el a fehér kenyeret (finomított lisztből készült dolgokat) és a cukrot, aztán ők majd megmondják milyen diétát kell tartanod. Szóval sajnos rossz eredmény, de nem kell megijedni, figyelni kell a kajálásra, kicsit gyakrabban kell majd menned UH-ra meg vérvételre, de legalább karban lesz tartva a cukrod, és akkor jó eséllyel semmilyen szövődménye nem lesz.
2013. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is: NYUGI!!! Bár a terhelésesnél a határ a 7,8, még ne ess kétségbe! Nekem 3 éve 9,2 volt. Elküldtek dietetikushoz, diétát kellett tartanom (180 gramm CH) /szerintem könnyedén tartható/. Minden rendben volt. Mindketten rendben vagyunk! :)

Minden jót Nektek!

2013. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, vércukorprofilra be kellett feküdnöm, valamint a születése után a kislányomnak folyamatosan nézték a vércukrát, de ennyi volt...
2013. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én értékre pontosan a 6 íróval egyeztem meg:

180 g CH diéta (simán tartható, csak elszántság kell)

4 pontos cukorprofil vizsgálat

születés után babától 4szer vesznek vért az első napon

neked diéta még kb. 6 hétig

2013. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!