Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szanaszét repedt a combom, a...

Szanaszét repedt a combom, a fenekem és a csípőm. Mások hogyan viselik ezt?

Figyelt kérdés
Néha nem érdekel, de van, hogy sírni tudnék. Érdekes, hogy a hasam (kopp-kopp) még nem repedt ki, de a combom belül és kívül, a csípőm körbe egészen a hátamig és a fenekem is tele van piros csíkokkal. :( Pedig azelőtt szép volt a bőröm és feszes. Tudom, hogy a babuci a legfontosabb de ha tükörbe nézek fürdés után, hát néha sírni tudnék... Bár azt mondják ne aggódjak jövő nyárra visszahúzódik és elhalványul. Vannak esetleg tapasztalatok? 37+1 hetes kismama

2013. aug. 25. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. A régi már sose lesz, de valamennyit halványul. Nem pirosak lesznek a csíkok, hanem gyöngyházfehérek.
2013. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Első babával szinte semmi ilyen csíkom nem maradt. Nemrég szültem a másodikat és a hasam fél centinként kirepedt.... Iszonyú, ahogy kinézett szülés után. Most már nem olyan durva, de tényleg nem lesz már a régi. De bánom is én, csak a gyerekeim egészségesek legyenek és minden rendben legyen.
2013. aug. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10 éves a fiam, nekem vele repedt a bőröm, a mai napig rossz érzés, hogy soha többé nem lesz olyan feszes, sima a hasam, combom. 52 kiló voltam mikor terhes lettem, 80-al szültem, 9 hónap alatt fogytam le 58-ra, született még két lányunk velük nem híztam csak 10 kg, most 55 vagyok, csinos, vékony, csak épp bikinit nem veszek fel. Vettem csinos kis tankinit, abban valahogy kinézek.
2013. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ezeken a teruleteken, plusz a jobb mellem nekem mar tini koromban szetrepedt, pedig nem is voltam kover, csak megnottem. Mar teljesen megszoktam, hozzam tartozik, parom mar igy ismert meg. Igazabol csak akkor latszik, amikor evente egyszer 2 hetre sikerul kicsit lebarnulnom. (szar a borom, nem is barnul) Szoval ezek mar nem viselnek meg. Lekopogom, a hasam eddig ep, remelem marad is, mert ha szetmegy, az viszont tuti megviselne... 31hkm

Ezeket a repedeseket hanyadik heten vetted eszre?

2013. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hú hát nem túl biztató válaszok. :( A repedések folyamatában alakultak ki. 2 napja még csak alig voltak, mostanra meg már nagyon elburjánzottak. Bár igen valaki csak a növéstől így kireped, vagy a fogyás-hízástól szinte minden nőn látok a strandon ilyen fehér csíkocskákat. Remélem nekem is kifehéredik és majd összehúzódik a combom. Egyelőre szeretnék már szülni :)
2013. aug. 25. 20:59
 6/14 A kérdező kommentje:
Javítok, 2 hónapja alig voltak :) lemaradt a "hó"
2013. aug. 25. 20:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Bizony igy lesz, kifeheredik, lefogyunk es jovo nyarra mar tok jol fogunk kinezni! ;-) Tok szerencse, h osszel szulunk es nem tavasszal, nem?! Gondolj erre! :-)
2013. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Végülis így van! :) Lesz majdnem egy egész évünk visszanyerni az alakunkat :)
2013. aug. 25. 21:05
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem az első fiam 7 éves vele repedtem mindenhol hason combon mellen derékon popsin, de a legrosszabb a hasam volt az valami iszonyatosan nézett ki akkor. Most már tényleg gyöngyházfehér, és azóta van még egy kisfiam ő 2 éves, és vele már nem repedtem. Szerintem azért mert a régi repedések miatt volt elég nyúlása a bőrőmnek. De szerintem ezen semmi csodakrém nem segít megelőzésre sem, mert én magamon kívül és a tesómon meg anyumon kívül senkit nem ismerek aki csíkos lett volna, pedig a legtöbb barátnőm már szült. Én is így vagyok, van hogy gyűlölöm magam, azt mondom szép lennék ha ezek nem lennének. De van, hogy azt mondom, hogy nem érdekel úgysem mutogatom magam pucéran a férjem meg úgy fogja fel, hogy ez az ára a két imádnivaló gyerkőcünknek és ezért számára ez inkább pozitívum. A strandra meg tankinit veszek én is.
2013. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 salvadorina ***** válasza:
Én 10 hónapja szültem, és még mindig pirosak, ha zuhanyzok sötétlilák ismét, mint frissen. Szóval a strand kizárva. Hogy ez meddig lesz ilyen? Szerintem már örökké. Anyukám 17 éve szült utoljára, és még mindig nagyon csúnya neki.
2013. aug. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!