Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az hogy C2000? ez...

Mit jelent az hogy C2000? ez van a kiskönyvembe irva ma vették le a chlamydiára a kenetet!

Figyelt kérdés
hányszor lesz még a terhesség alatt ilyen vizsgálat ugyértem hogy alulról nézik az embert és nem ultrahanggal?csak azért mert nekem iszonyatosan fáj maga a kenetvétel is meg a hasam is fájogat utánna!(tudom hogy a szülés ennél jóval jobban fog fájni de akkor már mindedj mert ott lesz a tudat hogy mindjárt láthatom a kisbabámat)üdv mindenkinek bodog babavárást :21 hetes kismami
2008. júl. 1. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:

A 2-es szám azt jelenti,hogy a méhnyak kicsit rövidült, de teljesen zárva vagy,és ez a lényeg.Nem tudom dolgozol-e, de ha igen ,ne emelgess ,sokat pihengess,ha teheted.Amúgy nincs semmi baj,ez sokszor előfordul.Elvileg jobb helyeken a 34. hét után van még egy kenetvétel,de sajnos sok helyen nem végzik-.Ez a baba számára lenne fontos,hogy a szülésnél ne legyen gond.

A hüvelyi vizsgálat amúgy fontos havonta(nem a kenetes,hanem a sima újjal történő),a méhszáj állapota miatt.

Nem kellemes a kenetvétel,de ha annyira fáj,lehet van egy kis gyulladásod, a doki biztos mondta,ezeket nyugodtan beszéld meg vele..

2008. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszike a választ! de nem korai ez hogy 21 hetesen már megrövidült a méhnyak?
2008. júl. 1. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs ,tegnap nem tudtam már maradni,szval,igen,kicsit korai, de van aki nyitva is van egy újjnyira,és mégis végig tudja csinálni,szval ne félj, te legalább zárva vagy.Ilyenkor szokták mondani,hogy ne emelgessen az ember,meg ne erőltesse meg magát, pihengess, de nem lesz baj,a dokid nem mondott semmit?
2008. júl. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
képzeld el nem! szerintem nem is érdekli mi van velem! sőt még azt sem mondta hogy megvan rövidülve mert hogy a C=2000 az azt jelenti csak megmutattam anyukámnak a kiskönyvemet és ő világositott fel hogy megrövidült a méhszájam és ez nem a legjobb a 21.héten! szombaton megyek egy dokihoz meg szeretném fogadni hogy kisérje végig a hátralévő időszakot a terhességemből! remélem ő többet fog mondani nem ugy mint ez az állat! köszike hogy visszairtál ari vegy:Edó
2008. júl. 2. 07:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt végülis jól teszed,ha teheted,fogadd meg,mert Te is nyugodtabb leszel.Én is sokat felhívom az orvosom,ha valamiben bizonytalan vagyok,és ez a legmegnyugtatóbb,hogy van kihez fordulni.Én most 36 hetes vagyok,elég sokmindenen túl,koraszülés veszélye állt fent hetekig, de egy sokat segített, a pihenés.Neked is ezért írtam,ez a legfontosabb.Nem lesz baj, ne félj,beszéld meg a manóval is.További boldog babavárást!

2008. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen és neked pedig könnyű szülést és jó babázást!
2008. júl. 3. 14:12
 7/7 anonim ***** válasza:
köszi:-)
2008. júl. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!