Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben mi volt...

Az első trimeszterben mi volt a sorrend nálatok? Mikor voltatok orvosnál, védőnőnél?

Figyelt kérdés

Mikor jelentettétek be a munkahelyen?

Én most tudtam meg és még nem igazán tudom, hogyan indítsak :)


2013. aug. 26. 09:41
 1/9 petera6 ***** válasza:

4 hetesen barnázás miatt doki + elmondtam a főnökömnek.

6. héten szívhang.

10. héten doki, utána védőnő.

12. héten kombi teszt és első genetikai uh.

2013. aug. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia én 7-8 hetesen mentem először orvoshoz előbb nem érdemes mert nincs még szívműködése és vissza kell menned később védőnőnél azt hiszem 9 hetesen voltam, aki el is küldött még azon a héten a laborba.

Munkahelyen 12. hétig ne jelentsd be szerintem, meg senkinek mert sajnos addig az időszakik a vetélés kockázata magas.

2013. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én 6 hetesen voltam elöször dokinàl.Akkor màr volt szivhang.Mivel fizikai munkàt végeztem és tavaly volt egy vetélésem igy a doki egyböl megirta az igazolàst a körzetinek.A munkahelyemen a fönökömnek elötte emlitettem és mondtam,h beteg àllomànyba vesz fel a doki.Védőnőhőz 8 hetesen mentem.10 hetesen ujra doki.Pénteken kombinàlt tesztre megyek.
2013. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.azt elfelejtettem,h 9 hetesen mentem laborba,ekg-ra.
2013. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8 hetesen elrohantam SZTK-ba 2 pozi teszt után,hogy akkor most mi van (nem tervezett baba). Onnan elküldtek UH-ra, ahol megállapították a terhességet. Hivatalosan a 12. hét után jelentettem be a munkahelyen, de többen már a 8. héten tudták. 9. héten voltam védőnőnél- az SZTK-ban megmondták, hogy kihez tartozom, a 12. hétre kerestem privát orvost.
2013. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

9 hetesen mentem orvoshoz először és már kivehető baba formája volt nem egy kis pötty :)

1 hét múlva kontroll,nem tudom miért,minden rendben volt vele,szívhangja is volt.

12 hetesen genetikai UH és én ezután mentem védőnőhöz,előbb feleslegesnek tartottam :) Majd volt még egy UH és vérvétel a kombinált teszt miatt,ezt elvileg 13 hetesen csinálták,mert az orvos azt mondta hogy a mértei alapján Ő nem 12 hanem 13 hetes :)

2013. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen gomba miatt... aztán 7hetesen már volt szívhang, védőnő felhív, eljött és aztán én mentem el hozzá az sztk-ba, 12 . heti genetikai uh. , 16 . heti vérvétel... egyéni vállalkozó vaggyok 16 .héttől táppénz
2013. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5,6,7,10.hét nőgyógyász, uh

(probléma miatt ilyen sűrűn.)

10. hét vége védőnő

11.hét labor, ekg

12. hét genetikai uh, vérvizsgálat- down szűrés

14 . hét szintén uh


Ja, a genetikau után jelentettem be a munkahelyemen.


16 hkm

2013. aug. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálam teljesen kaotikus minden. 1. baba, tök tapasztalatlanság, és ugyebár mindenhol mindenki szabadságon.

8 hetesen voltam először fizetős UH-n, volt szívhang és ambrió

9+4-en voltam 1 potya sztk-s UH-n. Mozgott keze lába :)

Ekkor 1. vérvétel, ekg, védőnőhöz még nem jutottam le mert vagy ő volt szabadságon, vagy én nyaraltam. És már 11 hetes múltam. A héten megyek hozzá.

Közben magánúton bejelentkeztem jövő hétre a 12. heti UH-ra, mert mire időpontot kapok újra orvoshoz, vagy sztk-s uh-ra, addigra kifutok az időből. Szóval most kapkodás van.


Ezért kinyomtattam magamnak az összes kötelező és fakultatív vizsgálatot hétről hétre, nehogy kimaradjon valami.


A 2. babánál remélhetőleg már okosabban fogom csinálni.

2013. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!