Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddig fernek...

Szerintetek meddig fernek bele a durva rosszulletek?

Figyelt kérdés
6.honapban vagyok,es meg mindig minden napom szar...Hanyas,gyengeseg,ajulas..Voltam mar a korhazba is,amikor nagyobb baj volt most ahoz kepest jobb..,de nem sokkal...A terhesseg kezdetekor 65kg voltam aztan lefogytam 50re,es jelenleg is csak 55 vagyok...A doki szerint elobb fog jonni a baba,mert nem fogom birni,de mar elore felek,hogy mi lesz..Probaltam mindenfelet..Egyenlore a baba jol van,de keves tapanyag marad meg bennem,es azokban meg nulla vitamin van...Amikot vitamint szedek akkor vagy marad vagy nem...Aggodom..

2013. aug. 26. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:

SAjnos nem tartozol a szerencsések közé, de minden esélyetek megvan egy szép egészséges babára. Van ilyen, aki végig rosszul van. Ritke, de van. Egyik barátnőm is így volt. Szülésig. 4 gyereke van, szóval "megoldható" egy kis szervezéssel, elsővel nyilván a "legegyszerbb".

Ennek ellenére pocsék, nekem csak a 18. hétig tartott, utána a hányósnak vége lett.


Majd szülés után felhízlalod magad és erőre kapsz, addig meg tarts ki.

Próbálj sokszor keveset enni, eszegetni folyamatosan és kortyolni, mindig csak ksi mennyiségeket. MÁs "recept" nem igazán van.


Szurkolok, hogy minden rendben menjen!

2013. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!