Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barna folyás terhesség alatt,...

Barna folyás terhesség alatt, amiből nem lett baj?

Figyelt kérdés
A terhesség elején volt valakinek barna folyása,amiből aztán nem lett vetélés? Az orvosotok mit mondott,mitől van?
2013. aug. 26. 11:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem a 2-3. hónapban volt, a korábbi menstruáció időpontjában, de csak nagyon minimális, 1-2 napig tartott, éppen csak észre lehetett venni a a wc-papíron. A doki azt mondta, nem baj, amíg nem erősödik és nincsenek görcsök.

38 hkm

2013. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barna folyással kezdődött, aztán a 7. héten elöntött a vér. A kórházban megállapították, hogy hematóma miatt vérzem. Egy hétig voltam benn. Ma már 2 és fél éves nagylány.
2013. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
7. héten volt kétszer apró barna folyás (csak WC papíron látszott), aztán 8. héten véreztem, kórházba kerültem. Kaptam Duphastont (hormonpótlás), és most 27 hetes vagyok. A vérzés oka leválás volt, de sikerült megállítani.
2013. aug. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt úgy a 7. hét körül egy kis barnázás, délután már mentem is a dokihoz, és adott Utrogestant.

Semmi gond nem lett szerencsére.

2013. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Lombikos ikres kismama vagyok. 7. héten véreztem 8. héten barnázás. Azóta 2-3 naponta barnázok használok utrogestant. Ma voltam uh-n babák jól vannak és hematóma sincs és nem is volt. Szóval nem tudják hogy mitől banázok.
2013. aug. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Először 6 hetesen volt, este bementünk az ügyeletre. 5 hetesnek felelt meg csak (10 hetesen már megfelelt a korának). Azt mondta a doki, hogy nem látja honnan jön, bármitől lehet. Magnézium, pihenés. Ha rendes vér jön, akkor menjek vissza. Elmúlt, de minden héten visszajött egyszer. Nem tudták megmondani honnan jön. A 9. héten volt utoljára.

Így utólag nem értem, hogy én miért nem kaptam Utrogestant vagy Duphastont.. Rosszul is végződhetett volna. Szerencsére minden oké volt utána, már 1 hónapos a babám :)

2013. aug. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Nekem a 6. héten állapították meg a terhességet, a 10. hét végéig volt minden nap valamennyi barnázás, de véres sosem volt. Orvos rendszeresen látott, azt mondta, hogy ez el fog elmúlni, nem kóros, de hogy mitől volt, azt igazából sosem tudtam meg. Mindenesetre a 10. hét végére tényleg teljesen megszűnt, azóta sem volt. Most 24. hetes kismama vagyok, eddig teljesen komplikációmentes várandósság van mögöttem. Bár azt olvastam én is rengeteg kismamától, hogy hormonpótlót kapott.
2013. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!Nekem is ugyanezt mondták,mint az utolsó kismamának,ezért furcsállom,hogy 7 kismamából 5 hormonpótlást kapott.Vajon mi alapján szelektálnak az orvosok,hogy mikor kell és mikor nem.
2013. aug. 26. 15:45
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kb. automatikusan adják a hormonpótlást (ártani nem árt alapon). Nekem mondjuk indokolt volt (leválás, vérzés).
2013. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, az 5. héten 3-4 nap vérzés, a 8. héten , és kb. a 20. héttől rendszeresen, kb. hetente egy kis vérzés, hol barnás, hol pirosas. Soha nem tudtam meg, hogy honnan jött. A dokik nem tudták megmondani, hogy mi az oka. Az első trim beli vérezgetések valószínűleg hormonhiányra utaltak, de mivel a 12. hétig nem említettem ezt a dokinak, nem kaptam rá pótlást. Akkor még úgy tudtam, hogy ez általános jelenség, ami nem okoz gondot.
2013. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!