Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19. hétben vagyok, van, hogy...

19. hétben vagyok, van, hogy naponta többször is előfordul, hogy olyan érzésem van mintha hasam különböző pontjain hirtelen izomgörcsök lennének. Ez baj? Szedjek magnéziumot?

Figyelt kérdés
Olyasmi mint ami a vádlinál is előfordul, csak ez teljesen váratlanul jön és pár pillanat alatt elmúlik... Ez a 2. terhességem, az elsővel nem volt ilyen, normális ez?
2013. aug. 27. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
vqalószinüleg semmi gond de a MG nem árt, Probáld ki elmulik-e tőle.
2013. aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ilyen rángás szerű dolog jelentkezett 16+5 hetesen,majd újra jött 18 hetesen,csak akkor már határozott rugás volt :) Akkor jöttem rá,hogy amit éreztem 16+5 hetesen az már a kisfiam mozgása volt :) Igaz nekem első gyerek.
2013. aug. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálam biztos nem a picúrt érzem, ez tényleg olyan hirtelen izomgörcs féle. Érzem a babát is , de sokkal lentebb ;)
2013. aug. 27. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!