Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clostysok terhességi teszt...

Clostysok terhességi teszt mikor mutat eredményt? Mert késik de a teszt még negatív.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Májusban szedtem clostyt a mensi 3.napjától 5napig 1szemet. Progeszteronhiány miatt ( 1éve próbálkozunk a babával de két kislányom már van egyikőjükkel ultrogestant kaptam progeszteron pótlásra)

De köv. hónapba már nem szedtem mert rosszul voltam tőle. Uh-val követés megvolt voltak érett petéim tőszőrepedés tehát nem volt gond. Akkor volt egy felritkulásom 18cm-es méhnyálkahártyával de mensi lett belőle. Rendszeres 31napos ciklusaim van de pé-m a 17. ciklusnap körül van. Nos ma a 32.napon vagyok és mensi sehol.Úgy hallottam a closty szedésének még 2-3 hónapig van hatása. Mensi előtt a melleim fájni kezdenek egy héttel és mensi előtt 1-2 nappal már görcsöl a hasam és sugárzik a derekamba. Viszont most semmi Egy hete fájnak duzzadtak a melleim terhességi tüneteim vannak. Hányinger émelygés, hanulatingadozás, étvágycsökkenés vagy túlzott étvágy kívánósság. Fáradékonyság. Gyomorégés (bár refluxos vagyok)Fejfájás. Kávétól kapucsínótol undor. Szóval tényleg minden. De a mai igaz nem első vizeletből a teszt negatív. Mensi és jele sehol. Szerintetek lehet terhesség? Vagy az időjárás vagy álterhesség vagy más oka annak hogy késik? Mert májusban szedtem a clostyt de június július ugyanugy 31 napra megjött ahogy szokott. Hőmérőzést a sok csalódás miatt nem alkalmaztam már ebbeen a hónapban. Alap hőm 36,5 szokott lenne mensi előtt 37-37,3 között majd mensi előtti reggelen visszaesik 36,4-36,5-re és onnan tudom hogy aznap megjön. De ebben ahónapban nemhőmérőztem :( Szerintetek lehet esély babára? Mikor teszteljek megint hogy talán pozitív eredményt kaphassak?



2013. aug. 27. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel nem jött meg igy igen van esély. csinálj tesztet 2 nap elteltével ujra.
2013. aug. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolod hogy most sikerülhetett? A két csajomnál éreztem hogy terhes vagyok de most semmit nem érzek a rosszul léteken kívül. Hallottam hogy ciszta is okozhat ilyet sőt pozi tesztet closty-soknál :(
2013. aug. 27. 18:11
 3/8 anonim ***** válasza:
ritka a HCG-t termelő ciszta. Én is clostys hónap végén avgyok igaz csak hétvégén lesz a két hét ovutól de a tesztek még negativak pedig van a terhességre utaló jelem. 4 éve nem tudok teherbe esni. Szerintem tesztelj azon nem mulik, amig nem jön meg van remny, a legtöbb nőnek semmi tünete igy az elején.
2013. aug. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A lányokkal nekem sem volt tőnetem se előtte se közben. Eznekem most fura hogy ennyi "bajom" van megse jött de a teszt negatív. Sokan riogattak a cisztával és amiatti pozi tesztekkel a closty miatt. Én meg rosszul is voltam a clostytól. Reménykedem benne hogy egyszerüen csak korai még. Nem tudom befolyásolhat e valamit hogy párom cukorbeteg 12éves kora óta. Mert erről meg azt hallottam problémásabblehet a terhesség illetve vezethet vetéléshez is. Sőt meddőséget is okoz. ( a két lányom nem tőle van) de meddő elvileg nem lehet hisz azén progimmal volt a baj most is meg régen is.
2013. aug. 27. 18:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma reggeli első vizeletből is negatív teszt :((
2013. aug. 28. 16:02
 6/8 A kérdező kommentje:
A héten már nem csinálok tesztet. Megtudja mondani valaki melyik a legérzékeyebb teszt? Hol vegyem? Gyógyszertár vag dm rossmann?
2013. aug. 28. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
én a netről rendeltem 10-es erösségűt de hogy tényleg az-e nem tudom. De a netről angyon olcsó a 15 db volt 1200. A clearblue nagyon érzékerny teszt na meg a legdrágább, olyat vegyél ha biztosra akarsz menni. sajnos ez 2000Ft körül van az 1 db és azért nem sokkal jobb mint a többi annyiban talán hogy elöbb kimutatja az elmaradt mensi után már minden teszt ki mutatja ha van baba. Szerintem neked nem éri meg megvenni a 25-ösnek is ki kéne már mutatnia ennyi idő után ha lenne HCG a vizeletedben:(
2013. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos elkezdtem barnázni úgyhogy úgy néz ki mégsincs baba. 2 nap késés után barna pecsétlés. nemértem mert mindig pontosan megjon 31. napra és rögtön vérzéssel előjellel. most előjel nélkül terhességi tünetekkel. már nem tudom hova tenni kezdem elveszíteni a reményt :'(
2013. aug. 28. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!