Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vegyek másik tesztet? Vagy...

Vegyek másik tesztet? Vagy volt már másnak is ilyen?

Figyelt kérdés
Nem először csináltam tesztet, de ilyen még nem volt. Amint letettem az egész rózsaszín lett utána előjött belőle két sötétebb csík (kb3-4perc múlva) aztán csak a teszt csík maradt ott, és mindenhol nagyjából kifehéredett (kb2-3 perccel azután hogy kijött a két csík. Ja és 3 percet írt leolvasásnak . Szerdára nem vártam. Szerintetek reménykedhetem vagy ez negatív? Pozitívnak nem mondanám, mert a lányommal készült teszten még mindig tisztán kivehető a két csík, pedig már 1 éves.

2013. júl. 19. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Van olyan fajta teszt, ami a megadott idöben érvényes, utána amit mutat, az már nem, nem marad úgy.
2013. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt kb 1hete,hogy kijött a 2csík majd mire a másodikhoz ért,az első eltűnt.Azóta sem jött meg 4napja görcsölgetek,fáj a derekam,hol van folyásom hol nincs...szóval várok még(2teszt csinálta ezt)
2013. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
fejlemény?
2013. júl. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :-) azóta se jött meg,de tesztet csak holnap csinálok újra. Remélem az már mutat majd valamit :-) és maradoka bevállt fajtánál, ilyet többet nem veszek.
2013. júl. 21. 12:14
 5/9 A kérdező kommentje:
Csináltál azóta új tesztet? Mi lett az eredmény?
2013. júl. 21. 12:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Most már full negatív a teszt :-( de még mindig nem jött meg úgyhogy kértem időpontot a dokihoz...
2013. júl. 24. 12:09
 7/9 anonim ***** válasza:
szia. most én is ebben a helyzetben vagyok. már 11 napja késik és két teszt is negatív lett, nem tudom mi van. veled mi a helyzet terhes lettél???
2013. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia sajnos nem volt baba csak kimaradt egy hónap. Remélem neked sikerül :-) most megint késik, de még csak 2napja ugyhogy még várok, de remélem nem jön meg :-) majd írd meg mi lett a fejlemény :-)
2013. okt. 6. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:
hát sajnos nekem is megjött :( úgyhogy irány az orvos, de neked azért drukkolok :)
2013. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!