Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetel ettöl?

Terhes lehetel ettöl?

Figyelt kérdés

Szió mindenki!:)

Sexelni akartunk barátommal én elöször szájjal kényesztettem ött aztán kivertem neki ledöntött az ágyra és gumi nélkül rakta be de nem dugott csak bennem volt olyan 2 másodpercig mert azonal megugrodtam és szoltam neki huzza ki..szoval na ez a sztory nem hiszem hogy enyitöl teherbe lehet esni de azért megkérdem mi a véleményetek??



#gumi #kutya #csaj #szerelem #pasi #òvszer #macska .terhesség.terhes
2013. aug. 28. 08:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
Igen lehetsz.
2013. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de nem is érzem magam annak rosszul létt sincsen :)
2013. aug. 28. 08:28
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a helyesírásra kéne ráfeküdnöd... Hihetetlen, hogy némely emberek milyen gyalázatos helyesírással bírnak...


És hogy a kérdésre is válaszoljak: de, lehetsz terhes.

2013. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Lehetsz terhes.
2013. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Igen lehetsz terhes,énis igy maradtam az:) es született 2kislányom :)

es errol meg annyit h a tunetek nem mindenkinel jelentkeznek,nem a terhesseg elejen:) vagy várd meg h megjön-e(amit nem javaslok) vagy az" egyuttlét" utan 8-10nappql.csinalj egy terhességi tesztet:)

2013. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Lehet nem érzed magad rosszul a kérdés az volt hogy lehetsz e terhes én erre válaszoltam attól hogy nem vagy még lehetnél.
2013. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De én nem akarok lenni terhes meg nem is hiszem,hogy az lennék mondom éppen hogy belém csuszot huuzta is ki elöváladék sem volt mert száraz volt a pénisze
2013. aug. 28. 08:41
 8/13 anonim válasza:
ikreid lesznek
2013. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Terhes vagy!

De komolyan. Ha nem akartad, akkor miért engedted, hogy csak 2 másodpercig is berakja? Ahhoz, hogy berakja, Te is kellesz. Ha nem, akkor az erőszak. De az nem két másodperc.

Inkább még a helyesírásoddal kellene bajlódnod.

Hasonlítsad össze mondjuk ezzel. Most én leszek a magyar tanárod.

Terhes lehetek ettől?


Üdv. mindenkinek!

Szexszelni akartunk a barátommal. Én először szájjal kényeztettem Őt, azután kivertem neki. Ledöntött az ágyra és gumi nélkül be rakta, de nem dugott, csak bennem volt, olyan 2 másodpercig, mert azonnal megugrottam és szóltam neki, hogy húzza ki.

Szóval ez a sztori. Nem hiszem, hogy ennyitől teherbe lehet esni, de azért megkérdezem a véleményeteket.

Próbáld összevetni a két szőveget, és nézd meg, hogy miben és mennyiszer hibáztál. Gyakorlás képpen elrejtettem helyesírási hibát is a javított szövegben. Azt is próbáld megtalálni. Ha megy, Írja újra.

2013. aug. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem igy lettek iker kislanyaim.. Es minden vicc nelkul mondom ezt!
2013. aug. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!