Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van fojásom attól még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van fojásom attól még lehetel terhes? :O most kell megjönnie 25napja volt utoljára

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Pontosjével..hmm...

Attól, hogy neked folyásod van, én még lehetek terhes...

Amúgy ha beléd ment, akkor lehetsz.

2010. júl. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

folyás* bocsi nem olvastam át csak írtam és elküldtem.

na de komolyan kérdeztem!!!lécci normális választ:D

2010. júl. 2. 22:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetek terhes:) köszi az érdeklődést;)
2010. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennél normálisabban nem tudtam válaszolni...ott van az utolsó mondatban. Lehetsz.
2010. júl. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
k
2010. júl. 2. 22:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha van folyásom attól még lehetek terhes? :O most kell megjönnie 25napja volt utoljára
2010. júl. 2. 22:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, attól még hogy van folyásod, nyugodtan lehetsz terhes. :)

Am. ha arra vagy kíváncsi, hogy ez lehet-e a terhesség tünete, akkor igen, lehet, persze csak ha óvatlanul szexeltél előtte.

2010. júl. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Talán ha megadnál némi információt te nagyon okos.

Mondjuk hogy éltél-e szexuális életet mostanság. Ha igen, akkor védekeztetek-e? Ha védekeztek, akkor hogyan?....

A ciklusod hanyadik napján voltatok együtt?

Attól, hogy folyásod van, még nyilván lehetsz terhes. Miért ne lehetnél?

2010. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen lefeküdtem a barátommal a 19 napján.kotonnal csináltuk. a koton nem lyukadt ki!de most már fáj a mellem szval szerintem megjön!!!vagyis nagyon remélem
2010. júl. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!