Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mormális? jobboldalon...

Ez mormális? jobboldalon legallul a hasamnál feszítő érzés és néha szúrást érzek 10. hkm.

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális. A legmeglepőbb időben és helyen fog még ilyen érzés jelentkezni, ahogy nyúlnak a szalagok, és nő a méhed :) Amíg nem jelentkezik vérzés, vagy olyan erős görcs, hogy járni se tudsz, addig minden normális! :) Ne aggódj! :) A következő háromnegyed év egy nagy kaland lesz, tele szokatlan érzésekkel, próbáld élvezni picit! :) 28hkm
2013. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ajajj! 15 hetes vagyok és egy hete húzódik a jobb oldalam közvetlenül a szeméremcsontnál. Hidd el, lesz még benne részed:-)
2013. aug. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm meg nyugodtam. mekem már 7 missedab. volt ez előtt és már megijedtem hogy gond van
2013. aug. 28. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!