Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Epegörcs lenne? Nagyon rossz...

Epegörcs lenne? Nagyon rossz érzés, a többi lent.

Figyelt kérdés

Ma reggel megettem 1 almát,nagyon rosszúl lettem.Kb.2óra múlva elmúlt,meg ettem még 1et,aztán úgyan az az érzés.

Fáj az egész hasfalam fent a mell alatt a bordáknál.Nem kívánok semmilyen ételt,hányingerem van ha csak rágondolok valamire.Csináltam magamnak almát meghámozva,megfőzve ettem 2kanállal,megint rosszul lettem,de nem olyan intenzíven,mint reggel.Este megyek orvos 10ig dolgozom,majd csak utánna.Mi lehet ez?Nagyon rossz!

30hkm



2013. aug. 26. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt epegörcsöm a terhesség alatt (engem az alma pl. nem bánt), én onnan tudtam, hogy epe, hogy a hátamba, vállamba sugárzott ki. Nem tudom, ez mi lehet, szerintem inkább nem sikerült megemésztened az almát. Az epegörcs szerintem kicsit más, mint amit leírtál.
2013. aug. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok lesz a savam pl. az hasonlo gyomortaju nyomas sokszor mellkasba sugarzik. Az epet inkabb hatban szoktam erezni. Es sarga csios vegtermekben (mar bocs).
2013. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyomorégésed van. Nekem is szokott lenni. Alig kapok olyankor levegőt annyira fáj a mellkasom, de csak a megnövekedett sav okozza. Nálam nem csak az alma elfogyasztása után jön elő, hanem pl. lekvár is előhozza. Egyél kevésbé savas kajákat :-)
2013. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
az alma savat csinál attól voltál rosszul.Egyszer én is nagyon rosszul lettem,nekem is fájt a bordáimnál a mellkasomnál,olyan szorító vagy nem is tudom milyen érzés volt.Hirtelen akkor az is át villant az agyamon,h infarktusom van,olyan heves fájdalmam lett tőle,és hányingerem.Nagy nehezen elcsipegettem 1-2 szem kekszet utána jobb lett.
2013. aug. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Inkább a savam legyen,mint az epém :)Keksz sajnos nincs nálam,de majd este kipróbálom,lehet az még lecsúszna.
2013. aug. 26. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. Nekem evek ota savproblemam van...sos viz es ha ilye erzesed van akkor szaraz keksz cagy ketszersult. Ha megennek egy almat szerintem ehgyomorra fetrengenek. De ugyanez pl. csoki vagy barack utan is...
2013. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál,igazatok volt tényleg a sav.

Nem gondoltam volna,h ez ennyire tud fájni.

2013. aug. 27. 06:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem epe, nekem az volt, de akkor nem tudtam enni semmit orakig, sugarzott a hatamba, gyomromba, elore, csak fekudtem es nyogtem, mondtam a ferjemnek, hivja a mentot, annyira fajt....

Kb.11-tol este 6-ig tartott, alig akart elmulni.

Szoval sztem nem az volt Neked.

2013. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!