Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor uh-nak az is fáj, meg...

Mikor uh-nak az is fáj, meg utána másnap is a pocim, úgy belenyomja a hasamba az uh fejet? Normális?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Nekem a köldökömnél nyomta úgy az sztk-s (ráadásul helyettes) doki az uh-t, hogy délután be is indult a szülés. Csak hogy neki legyen igaza, hogy még akkor megszülök.
2013. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly??? Miféle emberek ezek? ... basszus ez gusztustalan, nekem sosem nyomkodták, mindig normálisak voltak.. egyszer nyomnák meg biztos én nyomnék az arcukba egy nagyot! .. Már elnézést .. remélem nem lesz semmi baj.!
2013. aug. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez tegnap volt , de mindig így fáj... azt mondja a doki h vastag a hasfalam... azért kell így nemtom, amúgy megvagyok vele elégedve csak ez....
2013. aug. 28. 13:59
 4/5 A kérdező kommentje:
amúgy mocorog a babám , de csak úgy lazán kicsiket rúg lehet az idő miatt
2013. aug. 28. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is így volt, hogy utána nem múlt el a fájdalom, és elkezdődtek a fájások. Valószínű a fájdalom méhösszehúzódásokat generált, és mivel már amúgy is idő volt, hát beindult.
2013. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!