Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ti esztek/etettek...

Terhesen ti esztek/etettek néha chipset, hamburgert vagy egyéb gyorséttermi kaját pl. : meki, burger king, pizzeria, gyros?

Figyelt kérdés
Néha nagyon kívánom ezeket...
2013. aug. 29. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mondjuk kéthetente, mert akkor kívántam. Most már a 27. héten nem eszem, egyérszt meg diétázom, másrészt meg mert most már nem is esne jól úgy érzem. Ha jól esne, egyed, semmi bajod nem lesz tőle, ha nem naponta ezzel táplálkozol.
2013. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen.
2013. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Pizzát, hamburgert többször is ettem, Mekibe csak egyszer egy sajtburgert. 5 hetes a lányom, szülés óta nem ettem ilyesmit.
2013. aug. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Mekiben kb havonta 1-2 hambit,pizzériában is kb havonta egy fél pizzát,kólával.

De otthon is csinálok 1-2 havonta hambit vagy pizzát,azokon végképp semmi egészségtelen nics,a hambihús színhúsból van,telerakom zöldségekkel, a pizzatészta semmi extra,a rávalók pedig szendvicsben is elmennének.

2013. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Émn az első terhességem alatt jóformán gyroson éltem.Csak az maradt meg bennem.Nagyon kivántam a csipőset. Gyrostálat ettem gyrostállal... Hol krumplival,hol rizzsel,sajtosan. Heti 2 3 gyros elfogyott.Lányom született, semmi baja nincs de ő is az izessebb,fűszeresebb dolgokat szereti.
2013. aug. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Ananke ***** válasza:
30%
Pizzat eszek,de mekit meg burger kinget nem.De ezeket a gyerekem se fog kapni.
2013. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 petera6 ***** válasza:
81%

Igen, mindegyiket. Amikor megkívánom (nem terhesen is így tettem). Kb havonta, két hetente, nem figyelem annyira.


37 hkm

2013. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én is mikor megkívánom megeszem.mostanában egyáltalán nem kívánom.

A colat nagyon szeretem, így naponta a 0,33-as lecsúszik:-)


36hkm

2013. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én most kipróbáltam a sós chio natura chipset mert tényleg csak tengeri só, burgonya és olaj van benne mesterséges anyagok nélkül. Szerintem finom volt :-) A páromnak van mekis kuponja és rég ettem már big mac-et ezért kérdeztem.:-)
2013. aug. 29. 12:48
 10/22 A kérdező kommentje:
A cola-tól kicsit tartok mert a cukrosban is van édesítőszer, de a párom nagyon szereti, így hetente egy-két korty lecsúszik :-)
2013. aug. 29. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!