Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ettől fájhat? Ez attól lehet...

Ettől fájhat? Ez attól lehet mert hason alszom, vagy mert nő a baba, a méhem és a pocakom?

Figyelt kérdés
14 hetes terhes vagyok, és hason alszom mint mindig idáig. 1 hete lassan minden nap úgy kelek fel hogy nagyon fáj az alhasam, és görcsöl is. Legtöbbször bal oldalt fáj.
2013. aug. 29. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
16 hetes vagyok. Az elmúlt két hétben folyamatosan görcsöltem szinte. Nekem is fájt reggelente a pocim, főleg jobb oldalt, de már két napja elmúlt. Voltam dokinál és azt mondta a14-20. hét között a görcsök gyakoriak, mert ez egy intenzív szakasza a méh növekedésének. A hason alvástól nem lesz baja amúgy a babónak :-)
2013. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát még az is lehet. Én világ életemben hason aludtam, de annyi idősen már vettem egy szoptatós párnát, és azt gyűrtem magam alá, és így félig meddig hason fekve tudtam aludni a legvégéig. Sokkal kényelmesebb volt, próbáld ki...
2013. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedjél magnéziumot az enyhíti a görcsöket. Egyébként igen nő a baba a méhed vele együtt ezért fáj.
2013. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bebox válasza:
szia! én is 14 hetes vagyok es baloldalt én is nagyon sok mindent érzek. ezelőtt 3 héttel még a jobb oldalamon volt inkabb intenzivebb ez az erzes, de most egyertelmuen a baloldalt...Én is hason aludtam, most már nem merek, viszont ezért nemigazan kapom a helyem éjjel...tudomásom szerint nem igazan jó aludni hason már ebben a korban...nagyobb korodban majd jelzi a baba, azaz erzed ha nem tetszik neki, esetleg nyomod!
2013. aug. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!