Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki ilyen v. hasonl...

Volt valaki ilyen v. hasonlò helyzetbe!?

Figyelt kérdés

39+1hetes vagyok ès a picim az alig mozog,tudom hogy nincs már neki hely,de nekem az egèsz terhessègem alatt ilyen volt.Alig mozog.Az nst-t szinte soha nem tudják megcsinálni mert noszogatásra se mocorog csak 1*2* TALÁN.


Ez ugye nem jelenti azt hogy baja van!?Valami rendellenessège hogy csak ennyit mozog!?


Kinek van mèg ilyen v. ehez hasonlo tapasztalata?


2013. aug. 30. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, ha közeleg a szülés már nem mocorognak annyit,ráadásul annyira kicsi helye van, hogy örül ha helyezkedni tud. Szerintem nincs gond. Orvoshoz mikor kell menned?
2013. aug. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kerdezo azt irja az egesz terhessege alatt ilyen volt.
2013. aug. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan...az egèsz terhessègem alatt ilyen volt.Csak kezdek aggòdni hogy baja van!(na nem mintha eddig nem azt tettem volna)
2013. aug. 30. 09:06
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet lustább mint más babák,az én lányom volt,hogy 3-napig meg sem mozdult akkor minden nap ügyeletre mentünk,semmi baja nincs hétfőn már kezdjük az ovit.
2013. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nővérem most 22 hetes még nem érzi egyáltalán. Minden UH-n aludt nem is ficereg.

Ő megkérdezte anyósát milyen volt a férje a pocakban. Azt felelte, hogy mintha nem is lett volna terhes, csak a pocakja nőtt. Alig mozdult egész terhesség alatt.

Vannak sztem. ilyen nyugis babák. Gyűjti az energiáját, hogy majd kint produkáljon :)

2013. aug. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ilyen volt, tiszta nyugis, és ilyen is lett egyébként a személyisége:) Most a lánykám sokkal aktívabb. Szerintem ne aggódj, főleg, ha idáig is ilyen kis nyugis volt:)
2013. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó volt olvasni őket! Ment a zöld kezecske mindenkinek!
2013. aug. 31. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!