Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már itt valaki úgy, hogy...

Volt már itt valaki úgy, hogy magzatvízmintavétel után belázasodott? Hétfőn estem át a beavatkozáson és most 37,6 a hőm. Nagyon félek baj lesz.

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a két dolog összefügg. (én is voltam egyébként)

Mindenképpen menj el orvoshoz!

Remélem minden rendben lesz!

2013. aug. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem én is,hogy nincs összefüggés. Meg azon gondolkoztam,hogy terhesség alatt amúgy is magasabb a hőmérséklet. Te mennyit pihentél utána?
2013. aug. 30. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem terhesség alatt s 37,6-os hő nem jelez betegséget.

Ha ezt nem kíséri hidegrázás, rossz közérzet, akkor semmi baj :)


Ha más tünetek is vannak, akkor orvos!

2013. aug. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár felment 38-ra,szóval beszéltem a dokimmal,és Zinnatot javasolt.Úgyhogy elkezdem szedni.Annyira félek,mert olyan nehezen jött össze 7 évet és 4. lombikot csináltunk végig.A hasam nem fáj,és a baba is úszkál rendesen.Fejfájással kezdődött az egész,remélem csak valami felsőlégúti nyavaja lesz. Köszönöm,hogy írtatok.
2013. aug. 30. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!