Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl sokat várok a páromtól? Ő...

Túl sokat várok a páromtól? Ő a hibás vagy én vagyok hisztisebb? (bocsi, ha rossz a témakör).

Figyelt kérdés

20 hetes veszélyeztetett terhes kismama vagyok.

Könnyen bekeményedek, és a terhességem elején volt vérzésem is.

Párom meg nem kísér el sem a szüleimhez, sem a dokihoz.

Oké, ha nem ér rá vagy dolgozik, akkor megértem, hogy nem tud velem eljönni. De mikor otthon van és az idejébe beleférne akkor sem jön el velem.

Doki megmondta, hogy nem vezethetek a keményedés miatt.

Tegnap is egyedül kellett elmennem orvoshoz mert nem akart elkisérni. Ma nem jött el a szüleimhez és mondta, hogy vezessem végig a 70km-es kanyargós utat mert nincs kedve találkozni a szüleimmel.

Szerintem meg engem kellett volna néznie, mert bármi bajom is lehetett volna az út során.

Vagy én reagálom túl?


2013. aug. 30. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz lehet így, az én párom azonnal eljött a munkahelyéről is, amikor rosszul éreztem magam, végül semmi baj nem lett, csak rosszullét volt, de fél percig sem gondolkodott rajta. Azokat a dolgokat, amiket elmeséltél, nem elvárnod kell, hanem alapnak kellene lennie. Sajnálom, hogy a párod nem támogató. Nem reagálod túl, egyszerűen nincs biztonságérzeted ebben a kapcsolatban, amit meg is értek.
2013. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem reagálod túl. Ha az orvos eltiltott a vezetéstől, akkor egyszerűen nem vezethetsz. És mi az, hogy nem kísér el sehová, mert nincs kedve?! Én sürgősen leülnék vele ezt megbeszélni.
2013. aug. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Akinek nincs párja, az hogy oldja meg? Mellesleg a szüleid is meglatogathatnanak téged es akkor nem kellene vezetni,
2013. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%
Csúnya dolog hogy nem kísér el főleg mikor ráérne, de azért lehetsz te is ebben az állapotban hisztisebb. Sajnos a hormonok felnagyítják a problémákat. Azt én is úgy gondolom h a szüleid látogassanak meg téged, egyébként ők is elkísérhetnek dokihoz ha a párod nem akar menni. Azért a párodnak jár egy jókora fekete pont ám ezért a viselkedésért. az én párom sem volt az a hűdemilyen segítőkész meg pattanok fajta de nem engedett volna el sehova terhesen egyedül. Mikor úgy volt hogy egyedül kellett volna mennem a 60km-re lévő kórházba Nst-re akkor is az egész családot és rokonságot feltelefonálta hogy ki ér rá eljönni velem. Pedig én nem is voltam veszélyeztetett.
2013. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

A férfiak gyakran idegenkednek a nőgyógyásztól. Az én férjem sem kísért el soha, ennek ellenére jó apa.

Szuleidhez muszáj volt menned?

Ha erolteted, attól még nem megy szívesebben, csak a kapcsolatotoknak árt.

Az orvosok meg sokszor túl óvatosak. Persze, tartsd be amit tudsz. De én pl szigorú fekvesre lennék ítélve, ami nem megoldhato egy 1,5 éves mellett. Párom nem tud hazajönni, ha rosszul vagyok (sokszor van külföldön).és eddig szerencsére semmi baj.

2013. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az orvoshoz vigyen el ő, erről beszélgess vele. Nem vezethetsz, így egyedül nem mész. Ha nem mész, akkor ugrik a 64e anyasági - ha már a gyereke egészsége nem érdekli, ez talán.


A szüleid viszont meg tudnak látogatni. Mond meg nekik is hogy ne vezethetsz, de szívesen látod őket ha meglátogatnak.


Ne vezess, mert a babát veszélyezteted!

2013. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

ez nagyon nem normális dolog! mindenképpen ülj le vele beszélgetni, állj a sarkadra és értesd meg vele hogy együtt csináltátok, együtt vágtatok bele ebbe az életre szóló dologba.

Probald megmondani neki h támogasson, legyen segítőkészebb, mert a későbbiekben ez biztos h nem fog menni!

Gyereket mindenki tud csinalni, azonban felnevelni már annál nehezebb és összetettebb, ahol minkét fél számára nagy szükség van.

2013. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem várt baba volt, gyógyszer mellett jött össze.

Az elején még jött velem minden hová.

Már mostanság nem.

Ma fogorvoshoz kellett mennem, és mivel a szüleim 4km-rel arrébb laknak, mint a fogorvos akkor hát eljöttem hozzájuk.

Ja és azért nem mentem párom lakhelyén fogorvoshoz, mert még minden papírom itt van és nincs átkérve az ő lakhelyére. Pénzem meg nincs fizetni állandóan elég a nődokikért.

Szüleim meg jönnek hozzám minden héten, ha kell haza hoznak és vissza is visznek, csak a rokonságnak is rossz magyarázkodni, hogy miért is nem jött megint párom. Tudom, nem ez a fontos, csak jól esne, hogyha már a gyerekét várom akkor kicsit gyakrabban jönne.

2013. aug. 30. 13:27
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazad van, bátran ülj le vele beszélgetni. Biztosan minden kismama érzékenyebb, de Neked - veszélyeztetettség miatt - jogosabbak is a félelmeid, úgyhogy igenis elvárhatod a segítéget. Simán el tudom képzelni, hogy nem rosszindulatból, lustaságból teszi, egyszerűen idegenkedik a nődokitól, de mesélj neki arról, hogy tök jó élmény az UH képet nézni, és hátha kíváncsi lesz. Mindenki mástól meg szintén kérj egy kicsit nagyobb alkalmazkodást. Egyébként pedig ne aggódj, sajnos sokan maradnak egyedül terhesség alatt, ők is - bár kicsit nagyobb óvatossággal - de meg tudják oldani még veszélyeztetetten is, de azt azért tarstd szem előtt, hogy a baba érdekében most igazán van jogod egy kicsit önzőbbnek lenni.
2013. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy eljöttem tőle reggel 9-fél 10 között és még nem keresett, hogy ide értem-e vagy, hogy jól vagyok-e vagy valami. :(
2013. aug. 30. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!