Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Túl sokat várok a páromtól? Ő...

Túl sokat várok a páromtól? Ő a hibás vagy én vagyok hisztisebb? (bocsi, ha rossz a témakör).

Figyelt kérdés

20 hetes veszélyeztetett terhes kismama vagyok.

Könnyen bekeményedek, és a terhességem elején volt vérzésem is.

Párom meg nem kísér el sem a szüleimhez, sem a dokihoz.

Oké, ha nem ér rá vagy dolgozik, akkor megértem, hogy nem tud velem eljönni. De mikor otthon van és az idejébe beleférne akkor sem jön el velem.

Doki megmondta, hogy nem vezethetek a keményedés miatt.

Tegnap is egyedül kellett elmennem orvoshoz mert nem akart elkisérni. Ma nem jött el a szüleimhez és mondta, hogy vezessem végig a 70km-es kanyargós utat mert nincs kedve találkozni a szüleimmel.

Szerintem meg engem kellett volna néznie, mert bármi bajom is lehetett volna az út során.

Vagy én reagálom túl?


2013. aug. 30. 12:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nagyon úgy tűnik, hogy ő nem akarja ezt a babát:-( Sajnálom, de készülj fel arra, hogy ez nem lesz jobb.


Van más segítséged, akire számíthatsz majd szülés után?

2013. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Akinek nincs párja, az hogy oldja meg?"


Természetesen meg lehet oldani mindent egyedül is. Csak szomorú, ha van párod, de olyan az életed, mint ha nem is lenne... én megértem a kérdezőt. Egy komoly beszélgetést megérne a dolog, hisz a gyerek, akinek a biztonságáért aggódsz, közös babátok. Akárhogy is fogant, vállaltátok érte a felelősséget, mind a ketten. Ehhez mérten kell változtatni az életmódon is, még akkor is, ha valami nem kellemes a párodnak, akkor is. Nagyon túl vannak féltve a férjek mostanság, csak annyira vegyen részt a terhességben, amennyire neki jólesik, stb, ilyeneket olvasok itt egyes kérdéseknél. Nevetséges. Felnőtt emberekről van szó. Azért ennyire nem kell őket félteni!

2013. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
20%
Hat az a te butaságod, hogy nem jelentkeztel át helyi orvoshoz, mar ne is haragudj..... Ha pedig nem tervezett a baba, csak becsúszott, akkor talán apuka nem is örül, hogy apuka lesz... Nem gondolod?
2013. aug. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl!

Sajnálom, hogy ezt kell írjam, de mivel nem volt tervezve a baba, szerintem a párod nem is akarja igazán ezt a babát. Azért viselkedik így, eléggé nemtörődöm!

Az enyém se szeret orvoshoz menni, de ő elkísér, csak akkor nem ha dolgozik. Én elvártam ezt tőle, nem kellett sosem noszogatni. Ha noszogatni kell az már baj, nagyon is! Nagyon sajnálom!

2013. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem reagálod túl. Teljesen hasonló helyzetben vagyok, mint Te sőt 16 hetesen már 2000-es a méhszájam. Iszonyat görcseim vannak. Ugyan már! Ha mi ennyit "szenvedünk" a gyerekért, a pasi is lehet kicsit segítőkészebb. Bár tudom, hogy ez édes szenvedés nekünk, de akkor is! Az én párom mondjuk kötetlenebb munkarendben dolgozik, de van úgy, hogy éppen nagyon nem érne rá, de akkor is bevisz az ügyeletre, ha mondom neki, hogy gond van. Biztos, hogy Ti is közösen vállaltátok a babát és higgadtan értesd meg vele, hogy az apaság már elkezdődött és ennél csak több kötelezettsége lesz a jövőben :-) Jobb, ha már most beleszokik :-)
2013. aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy nem akarta a babát-csak rá lett kényszerítve.

Szerintem Téged sem szeret!Sajnálom,hogy ilyen férfival élsz együtt!

2013. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Készülj fel rá,hogy később sem lesz jobb,sőt.amint megszületik,onnantól végképp nem fog segiteni.


Nem vagy hisztis,alapnak kellene lennie,hogy ha meg tudja oldani,akkor elvisz téged.

Én nem voltam veszélyeztetett,dolgoztam 36.hétig,de vizsgálatokra jött mindig velem,nagypocakkal már dolgozni is inkább bevitt és hozott,munkából kéreckedett,pedig sokszor nehezen engedték.

2013. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sajnos itt nem sok jóra számíthatsz :(Engem a párom mindig kísért amikor csak tudott.Pedig nekünk sem tervezett babánk van.Mégis jött.
2013. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Nem akartam őt rákényszeríteni.

Ő ragaszkodott hozzá, hogy költözzek hozzá és tartsuk meg. Ez 2 hónapja történt. Eléggé hamar kezdődtek a gondok.

Ha a szüleim nem segítenének nem is tudom mi lenne.

2013. aug. 30. 19:00
 20/20 anonim ***** válasza:
Párod keresett már?
2013. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!