Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltak vmilyen különleges...

Voltak vmilyen különleges tüneteitek, amik elég korán már a terhességre utaltak? Nem várt előtt pár nappal pl.

Figyelt kérdés
Volt olyan,akinek viszketett a hasa egész lent?
2013. aug. 30. 15:38
 1/8 Judyt77 ***** válasza:
A hasam nem viszketett. De szorulásom volt napokig, vagyis sokkal keményebb székletem, mint addig szokott. És akkor még nem tudtam, hogy ez is a terhesség jele...de az :-) Akkor még pár nap és csinálhatsz tesztet, ha nem jön meg. Sok sikert!
2013. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én akárhányszor terhes lettem teljes depresszióba estem, szinte sírásig, pedig nem is volt nagy bajom.

Az utolsó terhességemnél mikor rámjött a depresszió sejtettem, hogy talán baba van a dologban, vettem egy tesztet, és pozitív volt.

Igaz, voltak terhességeim (7), és egy egészséges kisfiam született. A hétből kb 5-ször ezt éreztem.

2013. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fáradtság de azt ráfogtam a 40 fokra. Éjszakai vizelés azt nem tudtam mire ráfognak és furcsállottam. Mellfeszülés..akkor még azt hittem a menzesz előjele. Csak mikor nem jött meg akkor kezdtem gyanakodni h valami más van a dologban :-)
2013. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fáradtság és a mellbimbóm rettentően érzékeny volt, zavart, ha hozzáért a melltartó.
2013. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a menzeszem volt nagyon fura. 2 napig csak barnáztam (alhasi görcs és petefészekgörcs után), majd megjött, de 7 nap helyett 9 napig tartott és erősebb volt a szokásosnál. A barnázásnál beágyazódásra gondoltam azonnal, de mivel 2 nap után megjött rendesen, elvetettem az ötletet. Aztán a 7-8. nap táján újra gyanakodni kezdtem, mert nem akart elmúlni a menzeszem. Ekkor már méhen kívülitől féltem az erős vérzés miatt, amint elmúlt a menzi, másnap teszteltem, ami szerint nem voltam terhes, pedig de...Aztán a köv. menzi nem jött meg. 2-3 nap késés után kezdett derengeni, hogy meg kellett volna jönnie. Valaki rákérdezett, hogy nem vagyok-e terhes, mert olyan szép lett az arcom. Mivel előző nap teszteltem, megnyugtattam, hogy nem vagyok terhes. Ez a szép arc, plusz a nőiesedés volt a következő tünet, ami abban nyilvánult meg, hogy a pasik elkezdtek körüldongani (álmomban sem hittem volna, hogy ez is lehet terhességi tünet, de egyik pasi utánam sietett az utcán, a másik meg randira hívott a munkahelyen, a zöldésgesnél 1 csokor helyett 5 csokor petrezselymet kaptam...), aztán már én is észrevettem magamon, hogy kicsit formásabb lettem. De még ebből sem tudtam. Ami már nagyon gyanús volt, kb. a kimaradt menzesz 4. napjától elkezdett vizes folyásom lenni, ami még soha életemben nem volt. Ja, még a legelején már az is tünet volt, hogy a beágyazódás napjától fogva 2 napon keresztül annyira érzékennyé vált a szemem, hogy nem bírtam egész nap a kontaktlencsémet hordani. Sokan nem bírják terhesség alatt egyáltalán, szerencsére én visszaedződte hozzá, plusz a félkemény terheseknek is jól tolerálható, de ez is egy tünet volt. A többi tünet (émelygés, szagundor, stb... később jött és az már szokványos volt).
2013. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hanyingerem volt, de a stresszre fogtam. Aztan kiderult, hogy a babacska okozta. Azota persze sokszor viszket a hasam es a melleim is. :-) Drukkolok! 14 hetes kismama
2013. szept. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt 4-5 nappal már a derekam nagyon fájt,a melleim napról napra jobban fájtak,a hasam is picit szúrkált.Éreztem,hogy terhes vagyok,ezért is teszteltem a nemvárt előtt,és pozi lett :)
2013. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
milyen tüneteid lettek terhesen. kettes válaszolo 7 terheség écsak egyet szültél,az fájdalmas
2021. szept. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!