Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menzesz előtt 3 nappal,...

Menzesz előtt 3 nappal, mennyire jó ötlet tesztelni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
10-es érzékenységűvel nekem pont ekkor lett halvány pozitív :) én türelmetlen típus vagyok, nekem jó ötlet volt tesztelni :) Drukkolok! :) 27hkm
2013. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem a teszt 12-es érzékenységű! :) lehet holnap meg csinálom!
2013. aug. 16. 19:57
 3/10 A kérdező kommentje:
De van egy kis gubanc :( antibiotikumot szedek szemicilint, mert nagyon fel vagyok fázva és fáj ha pisilek! az nem befolyásolja a teszt eredményét?
2013. aug. 16. 20:00
 4/10 anonim ***** válasza:

ÉN 9 nappal a menses előtt teszteltem.Azt nemtom milyen tipus volt,de már ott volt a 2 csík

Nemsejtettem hogy terhes vok,épphogy csak elmúlt,de szarul voltam ,gondoltam hátha..nemtervezett baba volt..de örömkönnyekben törtem ki

Sok sikert. ;-)

2013. aug. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem befolyásolja,de olvass utánna neten.ott tuti van vmi info erről
2013. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utána néztem és mindenhol azt irja hogy nem befolyásolja! De még most sem tudom hogy csináljam-e meg vagy sem ! :)Majd megöl a kiváncsiság!
2013. aug. 16. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még, ha negatív-de ez ugye nem jelentene semmit, ettől még lehet baba, és akkor pár nap múlva úgyis ellősz mégegyet.
2013. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is türelmetlen voltam és már a nem várt előtt tesztelgettem 10-es teszttel. Nem mutatta ki a terhességet, a nem várt előtt egy nappal. A nem várt napján nem teszteltem, mert volt egy kis vérzésem és azt hittem, hogy megjött. aztán amikor a következő napon mégsem jött meg, akkor teszsteltem és akkor volt pozitív. Tehát a nem várt követő napon 10-es teszttel. A tesztet a netről rendeltem, de pár napra rá teszteltem és halványabban mutatta a két csíkot, mint egy gyógyszertári 20-as, 25-ös teszt.:))

24h+4 hkm

2013. aug. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! A szemicilin tutira nem fogja befolyásolni a teszt eredményét, nyugi. A vizeletben lévő hCG nevű hormont mutatja ki,arra meg nem tudsz hatni antibiotikummal. A tesztet nem nyugodtan csináld meg. A legjobb ilyen "korán"a reggeli vizelet, mert abban töményebben van az említett hormon. Én a nemvárt napján teszteltem clearblue digitális teszttel, amit a párom vett a Dmben. Gondolhatod, hogy ő aztán nem nézte az érzékenységét. Olyan elveszett az ilyen helyeken. Őrült, hogy megtalálta a polcon, elkapott egyet, ráadásul a legdrágább fajtát. Drukkolok! Majd írd meg mi lett az eredmény!
2013. aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:( az mutatta hogy nem vagyok terhes! Egy kicsit szomorú vagyok! szerintem meg várom a menszit hogy jön vagy nem !
2013. aug. 17. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!