Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mai genetikai ultrahang...

Mai genetikai ultrahang eredményeim szerint az NT: 3,2 mm lett. Mit tegyek? Pozitív és negatív tapasztalatok is érdekelnek! Volt akinek még ennél is magasabb volt az eredmény, és mégis egészséges babája lett?

Figyelt kérdés

Mert találtam egy olyan kérdést ahol 8,7 volt itt valakinek de azt írta hogy negatív lett az eredménye. És olyan volt akinek teljesen rendben volt minden és mégis beteg babája lett?



Találtam egy tegnapi kérdést, ahol a kérdező ugyanígy járt, írtam is már neki privát üzenetet, de még nem válaszolt, én pedig úgy érzem szintén, hogy összeomlottam.

Ajánlották a méhlepény mintavételt.

Menjek neki a kombinált tesztnek vagy ilyen értéknél ti azonnal mennétek a szúrásos vizsgálatra mert az a tuti?

Kromoszóma rendellenességeket illetően persze.


2013. aug. 30. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj a kombinált teszttel, annak nincs kockázata, és utána meglátod kell-e a szurkálás.
2013. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem 4,2-t mértek, nem nyugodtunk bele, másik orvos, másik uh, kombinált teszt, integrált teszt, genetikai tanácsadás, ahol azt mondták, hogy ezek az eredmények tökéletesek, mit keresünk mi itt, kiderült, hogy az első doki sikeresen olyat is hozzámért, amit nem lett volna szabad

ma már lassacskán 4 éves a fiam, akire az első szonográfus azt mondta, hogy el kell vetetni

teljesen egészséges, értelmes, semmi baja


szóval mindenképp menjetek tovább, több szem többet lát, bár én is csak akkor nyugodtam meg igazán, amikor megszületett és láttam ,hogy mindene megvan, egészséges

2013. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ananke ***** válasza:

Szia!


Nekem 3,1 mm volt.Én mentem a méhlepény mintavételre.Nekem az volt a lényeg,hogy majdnem tutira menjek.Sokan ellene vannak én nem,ha a következő babámnál is így lenne akkor is elmennék.Nyugodj meg,ez azért nem olyan hatalmas eltérés.Majd azért írd meg,hogy döntöttél,és mi az eredmény!

2013. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

olvasom ezt a kérdést is...


akkor már semmi sem garancia??? szerintetek ennek mennyi köze van a tarkó redő értékhez??


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2013. aug. 30. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen integrált tesztet csináltatnék ha még eleférsz (12 és 16 hetes vérvétel és uh)és egy jó magándoki :(
2013. aug. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!