Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány pecsét kell a kiskönyvbe?...

Hány pecsét kell a kiskönyvbe? És kitől? Orvostól vagy védőnőtől? Hallottam már háziorvost is, de Neki mi köze?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szülés után a kórházban kaptam egy igazolást arról, hogy a kiskönyvem szerint mely időpontokban voltam a nőgyógyásznál terhesgondozáson. Ezt a papírt küldtem el, amikor az anyasági támogatást igényeltem.
2009. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Koraszülött baba esetén elég egy pecsét a támogatásokhoz, érett babánál négy kell. Ez lehet védőnőtől, háziorvostól, nőgyógyásztól - ők gondozzák a terhességet. Nekem sem volt világos, hogy a háziorvosomnak mi köze az egészhez, de hát így van..
2009. nov. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen jársz terhesgondozásra,mész,amikor visszarendelnek,akkor böven meg lesz a pecsétszám,mert minden megjelenés 1 pecsét és 4 kell. Nekem 11 lett. És nekem csak a nögyógyász pecsételhetett.
2009. nov. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 pecsét kell, de ha rendszeresen jársz tanácsadásra, sokkal több lesz :-)
2009. nov. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 pecsét a gondozó orvostól.
2009. nov. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A terhesgondozást végző nőgyógyásztól kell a minimum 4 pecsét! Ez fontos az anyasági támogatáshoz.

DE a védőnő is pecsétel és a háziorvos is, amikor mész vizsgálatra hozzá, mert oda is menni kell, ő ad beutalót néhány vizsgálatra. Ő is megvizsgál, belgyógyászati szempontból.

2009. nov. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, az a biztos!

Engem úgy elküldtek a csudába a nőgyógyász pecsétjeivel, hogy csak na!

Mehettem kuncsorogni a háziorvoshoz a 4 pecsétért utólag!

Ahol aztán szintén engem szúrtak le, hogy hogyan is gondolom én ezt!

Én sem értettem, hogy mi köze van a háziorvosnak az egészhez. Nem is mondta senki, hogy mennem kell(ene) hozzá.

Mai napig nem értem, pedig már 1 éves a lányom.

Utólagos pecsétekkel azért megkaptam az anyaságit, de elég kellemetlen volt a háziorvosnál könyörögni érte!

Ja, és Fejér megye. Lehet, hogy máshol másképp van.

2009. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem a háziorvos egyáltalán nem pecsételt, sem nem írt a kiskönyvbe, általában csak a táppénzes papírt intéztem nála. Komárom-Esztergom megye.
2009. nov. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!