Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szfváron a kórház UH-s ambulan...

Szfváron a kórház UH-s ambulanciáján is adnak pecsétet a kiskönyvbe vagy csak a nővédelmiben?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok, utoljára 19 hetesen volt uh-m, és csak 2 pecsétem van pedig többször voltam a nővédelmiben de csak 2szer pecsételt orvos.
2011. máj. 19. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem uh-n nem adnak pecsétet. Viszon nst-n mindig kaptam pecsétet, azt pedig beleszámolják a kötelező 4-be!
2011. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megnéztem neked a kiskönyvem, és uh-on nem pecsételtek. Nekem a doki egész terhesség alatt 2x pecsételt, azon kívül nst-n volt nekem 6 pecsét, és így is elfogadták az anyaságihoz. Boldog babavárást!! :) (első voltam)
2011. máj. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jaj köszi de kedves vagy!! Az érdekes az hogy második babám, de nem emlékeztem egyáltalán hogy volt ez a pecsétesdi, de most hogy írod, valóban az nst-n pecsételnek mindig!!! Köszönöm szépen!! Azért fontos, mert UH-ra mindenképp mennék, de a nővédelmibe nem érek oda reggel a munkám miatt így csak a kórházas uh marad.

Persze időpontot foglalhattam volna már, de totál félretájékoztatott a védőnőm,hogy mikor is kell menni uh-ra (mert annyi minden változott itt a sok év alatt a protokollban).

2011. máj. 19. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!