Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen mekkora volt a...

11 hetesen mekkora volt a pocakotok a 2. babával?

Figyelt kérdés
Már van pocim,mondjuk volt pici pocim,de nem ekkora. Semmit nem hìztam. Az elsö babával az 5. hónapig semmi sem látszott,8 kg-al voltam akkor kevesebb.
2013. aug. 31. 16:03
 1/7 A kérdező kommentje:
De már 9 hetesen is volt. Ez azt jelenti hogy nagy pocim lesz?
2013. aug. 31. 16:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elsővel és a másodikkal is korán látszott. Mások a 10. héttől vették észre, a másodikkal is nagyjából így volt, egy fokkal látszott korábban. Mindkettővel 45 kg-ról indultam.
2013. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, most olvastam, hogy jelenti-e a nagy pocit. Hát nem tudom, szerintem még semmit nem jelent. Az elsővel nekem elég nagy volt, a másodikkal kisebb, viszont másképp is feküdtek. A másodikkal a végén már alig volt magzatvíz. Időre jöttek mindketten a 39. héten.
2013. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a második terhességem már a 10. héten látszott, rendesen kerekedett már akkor. A kiírt napon szültem, hatalmas volt a pocakom. :D
2013. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs az offért de lenne egy kérdésem.elsö babánk lesz 11+3hetes. ésén ugy vettetm észre már látszik a pocak. igaz mindig is volt egy kis feleslegem rajta de most mar behuzni se tudom. akkor lehettséges hogy mar a baba miatt látszik és nem csak felfujodva vagyok?mert nem kemény. azt olvastam hogy a 14hét utan latszik. és sokan méregetik de nem mernek rakérdezni
2013. szept. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Ez főleg alkat kérdése, nem kizárt, hogy már látszik a pocakod ennyi idős terhesen.
2013. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Akkor nem vagyok megijedve.
2013. szept. 2. 05:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!