Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mellbimbó ingerlése tényleg...

A mellbimbó ingerlése tényleg megindítja a szülést?

Figyelt kérdés
Nagyon fura de én tegnap kipróbáltam és olyan fájásaim lettek hogy azt hittem a szemem kiesik.De abba hagytam és kb rá 20percre elmúltak a fájások.Ha tovább csinálnám akkor vajon hatásos lenne és megindulna a szülés vajon? Vagy csak erős fájásokat produkálnék?39+3hkm
2013. szept. 1. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Elő lehet vele idézni pár jósló fájást, de semmi nem fogja beindítani a szülést, ha a baba még nem akar jönni.
2013. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én itt olvastam egy olyat hogy ezt nem szabad mert leeshet a szívhang, de nem tudom igaz-e.
2013. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MegindítHATja, de nem törvényszerű. Én - orvosi engedéllyel - végig szoptattam a terhesség alatt, és időre született a gyerek, egy perccel sem hamarabb.
2013. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!