Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! 36.37. héten mikor...

Kismamák! 36.37. héten mikor van a nagy labor akkor éhgyomorra kell menni és vizeletet is vinni? Mert a dokim elfelejtette mondani. Ti hogy voltatok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:

En ehgyomorra mentem, mert az vizsgalati ertekek kozott neztek a reggeli cukrot is. Max vizet lehetett csak elotte inni. Vizeletet kellett vinnem.


37hkm

2013. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen. Én is 37.hétben vagyok már :-) És reggeli első vizelet kell?
2013. szept. 2. 13:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Hat en a reggeli elsot vittem. Igaz ejszaka tobbszor kijarok, de ilyenkor mindig az elsot szoktak leadni.


Boldog babavarast neked is:) mar nincs sok hatra:))

2013. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oké , köszi szépen. első baba lesz, fiú , kislány? Nekünk első, és kisfiú:) nagy az izgalom :) már nagyon várjuk:)

Neked is sok örömet, erőt, és boldog babavárást :)

2013. szept. 2. 14:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Elso, kisfiu:) Noel lesz a neve. 22.-re varjuk, mar nagyon nagyon. Csak a napok ne telnenek ilyen lassan, borzaszto:))

Te mikorra varod, hanyadikara?

2013. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi is 22.re várjuk :-)) hol fogsz szülni? Nem félsz a szüléstől?
2013. szept. 2. 17:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem nem fekek:) Talan azert mert nemtudom, hogy felnem kell e tole:D Mar tul akarok lenni rajta, mar latni akarom a fiamat:))

Szent Janos korhazban fogok szulni.

Te? Mi lesz a baba neve?


Jaj kepzeld en most azert izgulok, mert pici a pocim, es hogy fer el benne egy 2kg feletti gyerek:D tiszta hulyeseg, de mindig aggodok valamin:))

2013. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
na az jó, én se félek tőle :-) mert nem tudom még mitől, de nem is kell, nem szabad aggódni semmi miatt, minden rendben lesz. Mi is nagyon várjuk hogy lássuk a babát , vajon milyen lesz az arca,stb... nekem se olyan nagy a pocim, de már egy hónapja volt 2200 gramm, szóval tuti lesz 3 kg szerintem. amúgy elfér benne nagyobb is, nem is gondolnánk,:) mert összegömbölyödnek a kis drágák :) én is aggódtam régen ugyan emiatt, de már nem, te se aggódj, legalább könnyebb lesz megszülni ha nem hatalmas súlya lesz :-) Bence lesz a mienk :) de irhatunk privát üzenetet is egymásnak amit csak mi látunk ha gondolod.
2013. szept. 2. 20:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 36 hetesen voltam, de nem éhgyomorra (senki sem mondta, hogy úgy kell), és vizeletet sem vittem, ott pisiltem a helyszínen.
2013. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia múlt hét csütörtökön voltam még 35 hetesen, nem kellett éhgyomorral mennem és vizeletet sem kértek, csak vérképet és vércsoportot, de szerintem orvostól és védőnőtől függő :)

Boldog baba várást a maradék 3 hétre.

36 hkm

2013. szept. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!