Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy magzatviz folyik?...

Agica27 kérdése:

Lehet hogy magzatviz folyik? Honnan tudom megkulonboztetni? Holnap megyek 4d UH-ra, ott meg tudjak mondani ha gond van?

Figyelt kérdés
Ket napja sokat mentem mert rengeteg dolgom volt es a maszkalas kozben vettem eszre, hogy nedves az egesz fehernemum. Ha fekszek nem tapasztaltam vagy nem ilyen mertekben.

2013. aug. 16. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

először is hány hetes vagy?

A másik meg ha folyik a magzatvíz akkor nem szarakodnék holnapig! felhívnám a dokim, megmondaná mit és hogy! de ha a védőnőd ott van a közelben - nekik szokott lenni - ilyen lakmuszpapírhoz hasonló amivel megnézheted hogy a magzatvíz szivárog e! remélem minden rendben lesz!

2013. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! 14hetes es 5 napos vagyok. Gyogyszertarban nem lehet ilyet kapni?
2013. aug. 16. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Azonnal kórház!!!

Egyébként nem lehet,hogy nem tudod rendesen tartani a vizeletedet?Van szaga?

De én sem várnék holnapig?

2013. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok, majd ird meg mi volt! Egyebkent szerintem csak beizzadtal vagy folyas. A terhesseg egy eleg massziv dolog, a testunk pedig mozgasra lett tervezve, ezert nem hiszem, h 14 hetesen szivargasod lenne attol, h sokat mentel. Remelem nekem van igazam!
2013. aug. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy?
2013. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! koszonom jol :) Tegnap voltunk UH-on. Azt mondtak, hogy minden rendben es tokeletes. Kicsi izgo-mozgo fiacskam van :)
2013. aug. 18. 07:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Orulok! ;-) Gratulalok a kisfiuhoz! (nekem is kisfiu van a hasamban)
2013. aug. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
En is Gratulalok Neked!
2013. aug. 19. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!