Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomásos kismamák,...

Magas vérnyomásos kismamák, akik gyógyszert is szedtek rá! Nektek a gyógyszer mellett soha nem ugrott ki a vérnyomásotok 140/90 fölé?

Figyelt kérdés
Nekem van,hogy e fölé az érték fölé szalad! Kérdeztem a Dokimat,azt mondta,hogy ilyenkor mérjem vissza 1-2 óra múlva és csak,akkor van gond,ha akkor is magas! De,olyankor már mindig jó az érték!
2013. szept. 4. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem ment le gyógyszerrel se (előtte és azóta sem volt magas vérnyomásom, toxémiás lettem császárra voltam kiírva, de szerencsére reggel természetes úton megszületett a lányom.
2013. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem,h hány hétre szültél? Nekem a terhesség előtt is magasabb volt a vérnyomásom,de gyógyszert még nem kellett rá szednem. Most is megáll 140/90 alatt,csak néha szalad fölé. Neked nem is ment ez alá? Mikortól volt fehérje a vizeletedben? Nekem az nincs szerencsére,naponta ellenőrzöm itthon!
2013. szept. 4. 16:02
 3/6 Tica0121 ***** válasza:
Nekem napi 6 szem gyógyszer mellett 150/90-100 volt a vérnyomásom. Aztán kiugrott 210/120-ra, ezt már nem tudták levinni, így megcsászároztak gyorsan.
2013. szept. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! és hány hetes korodban császároztak meg?
2013. szept. 4. 16:32
 5/6 Tica0121 ***** válasza:
37 hetes és 5 napos voltam. Előző napi NST-n még minden rendben volt. 9:51-kor mentem be a kórházba és 10:57-kor született meg a lányom! :) Gyorsak voltak!
2013. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok! 39 hetesen szültem, a toxémia első tünete már a 20.hét környékén jelentkezett (ez a vizesedés volt). Innentől kezdve alig ehettem valamit, inkább csak almát, sajtot, rizst és csirkemellet. Nagyon nehéz volt, a következő tünet a magas vérnymás lett, ez kb. a 35.héten, de ekkor már a vizesedés nagyon durva volt. A fehérje a vizeletemben 0 39.héten szerdán volt, csütörtökön is nézték, szóltak akkor, hogy pénteken befekszek és császár, de ő úgy gondolta, hogy pénteken reggel mégis kibújik magától. :-) Így lett 2500g,és a méhlepény is már sorvadt el. én 9 kg híztam egész terhességem alatt.

Könnyű, probléma mentes szülést kívánok!

2013. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!