Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki az első terhességénél 15...

Aki az első terhességénél 15 kg. -nál többet hízott, hogy alakult a súlya a második terhességnél?

Figyelt kérdés

Mennyit híztál először, és a második alkalommal?

Másodszorra "jobban" odafigyeltél, hogy mit, és mennyit eszel?


2013. szept. 4. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Elsővel 18 kg-t híztam. Másodikkal csak 10kg-t, pedig nem figyeltem oda, hogy mit és mennyit eszem. Meg is lepődtem, hogy csak ennyit híztam a végére, végig úgy éreztem, hogy sokkal többet fogok hízni vele, mivel folyton zabáltam.
2013. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első terhességem alatt 35 kilót híztam. Egyáltalán nem figyeltem oda az étkezésemre, ráadásul nagyon kívántam az édességet is, 1 tábla csoki meg sem kottyant.

Második terhességem alatt 20 kilót híztam, nem voltam olyan kívánós, és jobban is odafigyeltem a dolgokra.

Most, a 3. babával már nagyon ügyeltem mindenre. A 26. hétig híztam összesen 4 kilót, de akkor fekvésre lettem kárhoztatva, azóta kicsit megszaladt a súlyom, de még mindig nem olyan vészes. 31 hetes vagyok, 9 kilónál tartok. Azért az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy én alapból hízásra hajlamos vagyok, és mindegyik terhességem előtt fogyóztam, hogy nagyjából az ideális súly környékéről induljak.

2013. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én kicsit többet tudok leírni :)

1. baba 7kg

2.baba 10kg

3.baba 30kg

4.baba 15kg

5.baba 17kg

És sosem törődtem vele mit eszek. És amint abbahagytam a szoptatást, vissza álltam 58 kg ra, egy hónapon belül.

Persze nem egyszerre ment le, mert szoptatás alatt is fogytam már.

Szép napot!

2013. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Hármas, le a kalappal előtted! gondolom nem unatkozol :)

2013. szept. 4. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Első baba: 16 kg

Második: 18 kg

Harmadik: eddig 12 kg (32. hét)

Eszem, ami jólesik, de kevés édességet.

2013. szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, hát nem unatkozok :D 5 lánnyal nem unalmas az élet :)
2013. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 20 kilót hízni egy terhesség alatt?
2013. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!