Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált tesztre a vért...

A kombinált tesztre a vért okt.26. -án (hétfőn) vették le Pécsen, és még mindig nem kaptam SMS-t. Lehet, hogy nem jó az eredményem? Van összefüggés a később küldött SMS és a rossz eredmény között?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem vissza kellett menni a leletért, és elmondták részletesen mi mit jelent.
2009. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én okt.28-án voltam vérvételen és nekem is azt mondták, hogy sms-t kapok, de még semmi. (Igaz én nem Pécsen voltam hanem Keszthelyen.)

Szerintem nincs összefüggés aközött, hogy mikor jön az sms és milyen az eredmény! Nyugi! Nem ennyire gyorsak, hogy már küldik is!!


Boldog babavárást!

13h kismama

2009. nov. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én okt.6-án voltam Pécsett kombináltan és 16-án kaptam meg az sms-t, amiben megadták a kódot, az oldalhoz.
2009. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!