Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismamák hogy vagytok...

38 hetes kismamák hogy vagytok? Babótok mekkora méretekkel rendelkezik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Már alig várom,hogy a kezemben tarthassam.Méreteket nem tudok,mert sajnos csak a jövő hét végére volt időpont Uh-ra,addigra meg már szerintem meglesz a picur.Brutál nagy a pocakom amúgy, a nagyfiamnál nem volt messze ekkora,amikor szültem...A gyomorsav kínoz, meg az, hogy minden hajnalban álmatlanul forgolódom hülye gondolatokkal az agyamban.

38h km.

2009. nov. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem tudok sajna méreteket, mert csak pénteken megyünk uh ra. Nekem már vannak jóslóim és este is elég sokszor fáj a hasam, no meg a mindjárt meg fog jönni érzés az naponta akár 20 szor is jelentkezik. Két hete nézte a doki a méhszájat akkor 2100 at mondott.. (addig végig teljesen zárt voltam)szerintem már kicsit más lenne az érték. És Te/Ti hogy vagytok? Éreztek már valamit? 38 hetes km
2009. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én holnap megyek dokihoz...jól vagyok. mindennap úgy kelek úgy fekszem,hogy hátha ma?hátha éjjel? - de semmi...szeret még bent lenni...biztos szügsége van még erre a kisidőre így hát nemis sűrgetem!Boldog Babavárást Nektek!
2009. nov. 2. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Bár én még csak a 37. hétben vagyok, de pont ma voltam dokinál. A baba 2950g körüli és 48 cm. A haskörfogata 39 hetesnek felet meg, de azt mondta a doki, hogy lehet most éppen tele a pocija, ne aggódjak ezen.

Én jól vagyok csak estére keményedek be állanódan, az éjszakai alvás meg borzalom, úgy fáj a csípőm. Én már nagyon szeretnék szülni és babázni! Minden jót nektek!

2009. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!