Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátok milyen...

2 hónapos babátok milyen méretekkel rendelkezik? Menyit eszik és hányszor? Főleg tápszeres anyukákéra lennék kiváncsi

Figyelt kérdés
Az én bébim 57cm, és 5kg, tök sokat hízik:) pedig 140ml eszik egy nap 6x..a védőnő meg állandóan csesztet, hogy sokat hízik:S szerintetek is gáz?
2010. jan. 6. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A centit már nem tudom,de nekem 2 hósan 6 kiló volt,pedig 3600-tal született.De tudok olyat,aki 4kilóval született és 2 hósan majd' 8 kiló volt.Senki nem mondta a babámra,hogy kövér (nem is az).Mindenki dicsérte hogy milyen szép.5 kiló nem sok,de függ a születési súlyától is.
2010. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja,még annyi,hogy nekem max 100akat evett,de még most is,pedig már 5 hós 8.4 kiló
2010. jan. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaj ezek a védőnők.Engem ebben a korban állandóan csesztettek,hogy keveset hízik a babám.Most 4 hónapos 7kg és 180ml egy evés. Nehogy ezen rágd magad,teljesen felesleges.
2010. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3500grammal született
2010. jan. 6. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!