Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezdted tehernek...

Mikortól kezdted tehernek érezni a terhességet?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok, és még mindig nem érzem tehernek. Vannak kellemetlenségek, de nem terhesen is van, hogy az ember nincs topon, fáj a feje, hasa, beveri valamijét, elfekszi valamijét stb. Úgy félek, hogy egyik napról a másikra beüt a krach. Kihúzhatom így a végéig, vagy most jön majd a neheze? Van, aki egyáltalán nem szenvedte meg a terhességet?
2013. szept. 5. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Na akkor nagyon szerencsés vagy. Már 6 héttől szenvedtem. Persze akkor még nem a fájdalom miatt, hanem a hányinger és az, hogy nem tudtam enni, pedig nagyon éhes voltam. Itallal dettó ugyan ez. 15 hét körül már alább hagyott ez a nagy hányinger, de azért a végégig megmaradt valamilyen szinten. 30. héttől meg nem bírtam sem állni, sem ülni. a bordám folyamatosan fájt. Kis babám meg a hasamban úgy rugdosott, hogy néha már azt hittem kijön ott :). Vége felé már a rúgása is nagyon tudott fájni. Lehet, hogy Te szerencsés leszel és már meg is szülsz. Sok sikert hozzá :)
2013. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is 35 hetes vagyok. Nekem semmi tünetem nem volt.

Már egy pár hete fáj a derekam, amikor le hajolok akkor nyomódik a hasam szóval nem hajolgatok ha nem muszály :)

Aludni nehézkes meg felkelni az ágyból a nagy hasam végett.

De ennek ellenére én nem érzem tehernek mert amit most "megszenvedek" elmúlik amikor a kicsi szemébe nézhetek és azért a pillantásér megér minden kínt elviselni.

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok. :)

2013. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34.héttől voltak nehéz napjaim, amikor sokat joslóztam, most 37hetes vagyok ma nagyon jó napom volt , de vannak jó és terhes napok is... ne aggódj biztos lesz nehéz napod de a következő meg jó lesz:-))) boldog babavárást
2013. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó 3-4 hét volt nagyon nehéz. Na akkor már terhes voltam, nem várandós!
2013. szept. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2-3 hétben. Akkora voltam mint egy bàlna, alig tudtam mozogni, vizesedtem, màr minden bajom volt. Főleg, h 40+6ra szültem... A vàrakozàs volt a legrosszabb.
2013. szept. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Véééégre valaki feltette a kérdést. Engem megdorgáltak, hogy várandósan teherről beszéltem. Nekem az a véleményem, hogy igen, egy nő életében a legcsodálatosabb dolog, de fizikailag akárhogy nézzük egy teher: a kezdeti rosszullétek, a súlygyarapodással járó kellemetlenségek, a végén már mindenhol fáj. No persze az ember ezeket fájdalmakat várandóság idején nem úgy éli meg, mint mondjuk amikor beteg, hiszen maga az érzés, hogy babát várunk felülkerekedik mindenen.

Én most vagyok a 26 héten, elég sokat fáj a hátam és a derekam. Két hete bizonyos helyzetekben nyomja a gyomrom, ami szúr... Szóval én már most készen vagyok, nem tudom, hogy mi lesz a végén :)

2013. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Majdnem 34 hetesen volt eloszor h sirtam es azt kivantam barcsak vege lenne mar. Aztan azert sirtam h h gondolhatok ilyet. Egy hajnali oraban tortent h 2 kerek percet sem tudtam egyik oldalamon sem fekudni annyira fajt mindenem. Mar majd elajultam az almossagtol meg s vt jo seh. Ez azota is elo elo fordul... es altban hajnali 2-3 korul sikerul csak elaludnom nehezen de probalok nem negativan gondolkodninh a picinek jo legyen

Mar csak 5 het .... :))

2013. szept. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

35 hetes voltam mikor teherről beszéltem! Fájt/fáj az alvás... Hisztisebb vagyok stb :-)

De mar csak 2 hét van hátra:-)

2013. szept. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A 40. Hét után már tehernek éreztem ;)

Nem volt álomterhességem, 22. Hétig napi szinten hánytam. Vizesedtem. Híztam- pedig nem zabaltam... A hormonok ;) renin éltem, mert majd' szétmarta a gyomromat a sav. DE ezekkel együtt is imádtam pocakosnak lenni, és tényleg csak a 40. betöltött hét után lett kissé terhes a dolog, nert 1. már nagyon szerettem volna találkozni a kislányommal, 2. indítani akarták a szülést. Szerencsére ettől megijedt, és indult magától ;) :)


Lehet, hogy Te is a szerencsések közé tartozol és végig jó lesz :)

2013. szept. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia

akkor veled együtt én is kilógok a sorból.

Azon kívűl hogy kb óránként pisilni járok semmi bajom, nah meg esténként mikor a baba beindul az is elég kellemetlen, de derékfájás vagy fáradtság egyeltalán 9 kilót híztam, de azt a 28. hétig azóta nem. Nagyon jól vagyok lehet nem hiszitek el de tegnap még az udvart is összegereblyéztem, aludni sem szoktam délutánonként én is várom hogy mikor lesz nehéz, de eddig semmi gond, a hasam keményedik sokat mióta nem szedem a mg-t.

Boldog baba várást

37 hkm

2013. szept. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!