Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezdted tehernek...

Mikortól kezdted tehernek érezni a terhességet?

Figyelt kérdés
35 hetes terhes vagyok, és még mindig nem érzem tehernek. Vannak kellemetlenségek, de nem terhesen is van, hogy az ember nincs topon, fáj a feje, hasa, beveri valamijét, elfekszi valamijét stb. Úgy félek, hogy egyik napról a másikra beüt a krach. Kihúzhatom így a végéig, vagy most jön majd a neheze? Van, aki egyáltalán nem szenvedte meg a terhességet?
2013. szept. 5. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A 6-13. hétig egész nap hányingerem volt. A 35. héttől meg kórházban voltam epepangás miatt, amitől nem tudtam 3 hétig aludni, mert testszerte őrjítő viszketést okozott (na meg bababarát kórház lévén változó létszámú újszülöttekkel voltam egy szobában). A kettő között viszont jó volt :)
2013. szept. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Emlékszem, amikor az utolsó trim előtti egyik vizsgálatkor mondta a doki, hogy na, akkor majd kb. innentől jön majd az igazán "terhes" időszak. Mondom oké. Aztán kb semmi nem lett belőle. Épp hetekig volt 40 fok, mikor az utolsó hetekben jártam, az baromi rossz volt. De nem terhesen is az lett volna. Szóval én megúsztam. Pici pocakom volt, és semmi egészségügyi problémám , szóval, így azért könnyű nem tehernek érezni a dolgot. Én kifejezetten élveztem a pocakos időszakot, hiányzik is.
2013. szept. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!