Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma derult ki a dokinal, hogy...

Ma derult ki a dokinal, hogy 6 hetes terhes vagyok. Tobb tesztet is csinaltam, es azok negativak voltak, a ma reggeli tesztem is. Ez hogy lehetseges?

Figyelt kérdés
Kb.4 nap kesessel jott meg a mensim, es 3 napig tartott az 5 helyett, es elenk piros szinu, es elegge intenziv. Azt hittem, hogy a tabletta miatt, mivel az volt az elso tabi mentes honapom. Pe-m korul barnazas, utana 1 hetig szurkalt, terhessegi tuneteim voltak. Mikor megjott, nagyon rosszul voltam. Azt hittem spontan vetelesem volt. Akkor kezdtem gyanakodni, amikor a mensi kimaradasa utan 2 napra mar megint gorcsolt a hasam, is feszes volt mellem. Ez mar 1,5 hete volt, azota is csak gombolyodik a hasam alja, rossz volt a kozerzetem es elmentem dokihoz. Hala Istennek semmi baja a babamnak, de nem ertem ez hogy lehet, hogy a teszt nem mutatja ki a mai napig sem!? Tudnatok infot?
2008. júl. 2. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már olyat is, hogy valakinél a teszt végig - volt, miközben meg simán terhes volt. De az is lehet, hogy csak később kezd el a szervezetedben termelődni a HCG nevű hormon, és később mutatja ki. A lényeg úgyis az UH. Szóval gratula!!!!!
2008. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos szavában és az ultrahangban bízz, ne a tesztekben! És vigyázz magadra! Boldog babavárás!
2008. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, nagyon boldog vagyok! A ferjem pedig mindig szekalt, hogy annyira akarok terhes lenni, hogy tuneteket produkalok, es kezdett mergelodni ram. Neha ossze is zordultunk ez miatt. Hiaba mondtam neki, hogy ismerem a szervezetem es valami akkor sincs rendben, ez nem lehet a tabletta hatasa. Es lass csodat, tenyleg kisbabat varok! Meg is mondtam a ferjemnek, hogy "Na, latod apa, nem vagyok dilis, csak terhes! :D" Annyira jo erzes.... Boldog babavarast mindenkinek!!! :)
2008. júl. 2. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes terhes voltam amikor csináltam 2 tesztet és mind a kettő negatív volt, 2 nap eltéréssel.

És 6 hét 5 naposan az UH kimutatta, úgyhogy én ezek után nem hiszek a tesztekben, ja és a tesztek más márkájúak voltak.

28 hetes kismami

2008. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!