Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Náthás lettem terhesen,...

Náthás lettem terhesen, orrfolyásra illetve orrdugulásra mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Kamillás inhalálást lehet? Köszi.
2013. szept. 6. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Olyan orrcseppet ami nem gyógyszeres hanem sóoldatos


Citromos tea

2013. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En is ezzel szenvedek... Vagyis nekem nincs orrfolyas csak dugulas de az nonstop! Rhinospray+ es terhesvitamin... En ezekben bizom..
2013. szept. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. De kamillás inhalálás nem tiltott,igaz?
2013. szept. 6. 08:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nem tudok róla, hogy nem lehetne
2013. szept. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hársfatea, amilyen melegen csak tudod, úgy igyad.
2013. szept. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Coryzalia. Homeopátiás szer. Nyugodtan használhatod terhesen. És tengervizes orrspray. De a kamillás inhalálás is mehet.
2013. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Hársfa-bodza-kamilla tea (hígan csinálom csak), sós orrspray. Nekem ezek nagyon bejönnek.
2013. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia, pont én is benne vagyok, megfáztam, és az orrom kész katasztrófa. Folyik, dugul, iszonyat irritált a nyálkahártya.

Tegnap voltam gyógyszertárban, megkérdeztem a gyógyszerészt, hogy melyik sprayt ajánlja. És a természetes ásványi, sóoldatosra bökött. Én hülye megvettem, de semmit nem ér. Olyan, mintha sima vizet (érst mennyiségileg is) pumpálnék fel az orromba, ami rögtön kifolyik és semmi hatása nincs. Szóval ugyanúgy tovább szenvedek.

2013. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Barátnőm is lebeszélt a természetes sóoldatosról,neki sem ért semmit. Marad a mézes tea, inhalálás,és az ágy.

Köszönöm mindenkinek!

2013. szept. 7. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!