Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen nagyon erős hasfájás?

24 hetesen nagyon erős hasfájás?

Figyelt kérdés
Szerda este óta fáj a hasam, de tegnap délután már csak feküdni tudtam, annyira. Este bementem a kórházba, ahol vettek vért és a CRP szinten 12,7 volt. Alapvetően 5 alatt kéne lennie, azt mondták. Mivel lehet gyulladás is, kaptam antibiotikumot is. Volt valakinek hasonló?
2013. szept. 6. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, kb pont ennyi idős kismama lehettem mint most te. Két napig sírva fetrengtem az ágyban, és teljesen meg voltam rémülve hogy baj lesz. A doki nospa-t ajánlott, abból szedtem napi 3-at. Kicsit enyhítette.
2013. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ugyanez volt nekem is, amit itt leírtál.. Kaptam töménytelen mennyiségű magnéziumot meg augmentint, most már pár fokkal jobb, de azért nagyon megijedtem.. És miután elmúlt nem is jött vissza?
2013. szept. 8. 09:16
 3/4 anonim ***** válasza:

De, még egyszer előfordult sajnos, szerencsére egész a szülésig ennyire nagy fájdalmaim nem voltak.

Nyugodtan kipróbálhatod a nospat, kismamák is szedhetik, és valóban oldja a görcsöt.

2013. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, most már jobb hálistennek, de nekem is annyira fájt, hogy könnyeztem.. De azt nem mondták, hogy mitől lehetett, ugye?
2013. szept. 8. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!